Lovely Jump Ball

Lovely Jump Ball to bardzo fajna gra kulki, w której musisz odpowiednim kolorem kulki trafić do odpowiedniego kosza tego samego koloru. Zadanie jest bardzo proste, więc nikt nie powinien mieć tutaj problemów. Ta gra kulki liczy sobie kilka bardzo fajnych plansz, więc nudzić się nie będziecie. Powiem wam jedno – w tej grze kulki na pewno nie przegracie – zawsze każdy przejdzie wszystkie misje, ale z różną ilością punktów. Jeśli chcecie w tej grze kulki mieć dużo punktów musicie wykonać jak najmniej ruchów.

Jeżeli lubicie grać w nasze darmowe kulki to z pewnością polubicie również grę Lovely Jump Ball. Jest ona bardzo prosta i wciągająca, choć na pierwszy rzut oka może wyglądać na dość niepozorną. Przy tej grze kulki można się świetnie bawić niezależnie od tego ile się ma lat, dlatego też bez wahania chwytajcie teraz myszki i bawcie się razem z nami. Nie ma tutaj listy najlepszych graczy, ale możecie zapisywać swoje wyniki i porównywać je ze swoimi znajomymi. Polecam gorąco grę Lovely Jump Ball i zachęcam  was do zabawy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (9 votes cast)


Darmowe kulki, które dziś mamy dla was to prosta gra zatytułowana Lovely Jump Ball. W tej grze kulki macie za zadanie wrzucać kulki do odpowiednich koszy, a bardziej kwiatków z paszczami, które pożerają tylko kulki tego samego koloru co one, a inne wystrzeliwują z powrotem. Tak, więc musicie strzelać w odpowiedniego koloru kwiatki, by kulki zostały pożarte a wy przeszliście do kolejnej planszy, a plansz w grze Lovely Jump Ball jest całkiem sporo.

Jeśli chodzi o opcje w grze Lovely Jump Ball to nie ma ich dużo. Znajdziecie je u góry ekranu. I tam zaczynając od lewej macie: restart planszy, poziom w który gracie, wyłączniki dźwięków i muzyki oraz wyjście do menu. Punkty możecie zobaczyć dopiero po przejściu danej misji tej gry kulki oraz poszczególne punkty pokazywane są wam podczas wrzucania kulek do kwiatków. Wszystkie ruchy w tej grze kulki wykonujecie za pomocą myszki, a ją chyba macie opanowaną. No i to już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o opcje tej gry kulki.

Darmowe kulki, które dziś mamy dla was są grą dla każdego bez względu na wiek czy płeć, dlatego nie wahajcie się ani chwili dłużej tylko bawcie się razem z nami – kulki Lovely Jump Ball już czekają na was. Nie ma tutaj tablicy graczy, ale to jest mało istotne – najważniejsze to to, że przy tej grze kulki można się znakomicie bawić i to długimi godzinami. Polecam wam serdecznie te kulki i zachęcam was również do zagrania w pozostałe nasze darmowe kulki, których na naszym portalu jest bardzo dużo.

Lovely Jump Ball czeka – życzę udanej zabawy!!!

I jak wam się podoba gra? Mam nadzieję, że bardzo – jest taka wiosenna, a właśnie piękna wiosna za oknem. Wy jednak wolicie spędzać czas na naszym portalu i za to wam serdecznie dziękujemy. Skoro wybieracie nas a nie ładną pogodę to znaczy, że jest wam u nas dobrze – cieszymy się bardzo i zapraszamy do dalszej zabawy – jestem pewna, że będzie ona znakomita. Już wkrótce kilka nowości czeka was na naszym portalu, więc nie przegapcie tego.

Pozdrawiam was wszystkich bardzo gorąco i jeszcze raz życzę udanej zabawy!!!

Lovely Jump Ball, 7.2 out of 10 based on 9 ratings