Magic Ball

Magic Ball to kolejna świetna gra kulki, w którą zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Panują tutaj dość standardowe zasady – a więc musicie układać w jednej linii – w pionie lub poziomie, identyczne kulki w ilości minimum 3. Tak ułożone kulki znikną z planszy, a wy dostaniecie punkty. Punkty nie są aż tak istotne – listy graczy tutaj nie ma. A co jest ważne? Ważne jest to, aby się świetnie bawić i relaksować. Ta gra kulki potrafi to znakomicie, więc nie wahajcie się ani chwili dłużej tylko bawcie się razem z nami.

Magiczne kulki czekają już na was – łapcie myszki i grajcie razem z nami. Gwarantujemy wspaniałą zabawę przez długie godziny. Przy grze Magic Ball nie można się nudzić – te kulki potrafią zaskoczyć! Zresztą zobaczycie sami/same jak zaczniecie zabawę. Celem gry jest usunięcie wszystkich kulek z planszy w określonej ilości ruchów – dacie radę temu wyzwaniu? Mam nadzieję, że tak! Wierzę w was całym sercem, więc zaczynajcie grę i mnie nie zawiedźcie. Zapraszam gorąco!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (8 votes cast)


Macie ochotę pograć w magiczne kulki? To serdecznie zapraszamy do zabawy z grą Magic Ball. Jest to gra kulki, w której w jednej poziomej lub pionowej linii macie za zadanie ułożyć minimum 3 takie same kulki. One jednak nie zniknąć z planszy… A co się stanie? Zamienią się w jedną kulkę, całkiem innego koloru. Nie będę wam mówić, w jaki kolor jakie kulki się zmieniają – to musicie odkryć sami : ) Lepiej się gra jak nie wszystko jest dopowiedziane i podane na tacy jako danie główne – musicie troszkę sami ruszyć główkami.

Magic Ball to kulki w których zbyt wiele opcji nie ma – warto jedynie zapamiętać, że na dole ekranu macie podaną ilość punktów, które udało wam się zdobyć oraz ilość ruchów, jaka wam pozostała jeszcze do wykonania. Jeśli zabraknie wam ruchów – gra Magic Ball  niestety dobiegnie końca, więc uważajcie!

Z innych opcji dodam tyle, że po lewej macie podany kolor kulki, którą właśnie macie umieścić na plansz, a po prawej macie bomby, które w dowolnym momencie możecie użyć na planszy, by skasować niepotrzebne kulki. Ilość bomb w grze Magic Ball jest ograniczona, więc przemyślcie dokładnie kiedy chcecie je użyć.

W grze Magic Ball  nie ma plansz do przechodzenia, ale mimo to zabawa jest znakomita. Dlatego też nie czekajcie ani chwili dłużej tylko grajcie z nami. Magic Ball – świetne darmowe kulki już na was czekają!

Magic Ball, 6.3 out of 10 based on 8 ratings