Magno

Magno to kolejne darmowe kulki, w które możecie zagrać na naszym portalu. Magno jest to wciągająca gra kulki, mimo iż ma tylko jedną planszę. Celem w tej grze kulki jest usuwanie kulek z planszy i zdobywanie punktów. Na zdobycie jak największej ilości punktów macie określoną ilość czasu. Im szybciej będziecie grać tym więcej punktów trafi na wasze konto, a tym samym na końcu możecie zająć wyższe miejsce na liście graczy. Proste? Jasne, że tak – w końcu Magno to gra kulki, a one zawsze są proste by każdy – nawet najmłodszy gracz mógł się znakomicie bawić.

Darmowe kulki takie jak Magno potrafią wciągnąć każdego – i małego i dużego. Jeżeli więc macie wolną chwilę to zapraszamy do zabawy razem z nami – nasza nowa gra kulki już czeka, czekają również inne znakomite propozycje, przy których również możecie się świetnie bawić. W grze Magno panują dość klasyczne zasady, gdyż usuwać będziecie z planszy tylko te kulki, które tworzą minimum trzy elementową grupę. Jeśli jesteście już gotowi do zabawy to klikamy START i zaczynamy : )

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (10 votes cast)


Magno to fajne kulki, w których musicie usuwać grupy kulek z planszy by w określonym czasie zdobyć jak najwięcej punktów. Grupa kulek, którą można usunąć to minimum trzy tego samego koloru kulki, które w jakiś sposób się ze sobą stykają. Poza zwykłymi kolorowymi kulkami na planszy znajdziecie również różne bonusy takie jak bomby czy błyskawice, dzięki którym za jednym razem z planszy znika więcej kulek i to różnego koloru. Fajnie?

Jasne, że fajnie, w końcu wszystkie nasze darmowe kulki są bardzo fajne, bo starannie je dla was dobieramy. W grze Magno nie ma zbyt wielu opcji, więc nie musicie dużo się zastanawiać. Warto zapamiętać, że wciskając S na klawiaturze możecie przemieszać kulki na planszy,  o ile pasek SHUFFLE po lewej stronie wskazuje 100%. Wspomnę jeszcze, że na spacji możecie opuścić na planszę kolejną partię kulek – czasem jest to bardzo przydatna opcja.

Po prawej stronie w grze Magno macie kolejny pasek – wskazuje na doładowanie czasu – zostanie on automatycznie dodany, gdy pasek osiągnie 100%. Pasek ten w tej grze kulki zapełnia się przy każdym usunięciu kulek z planszy. Nad tym paskiem znajdziecie czasomierz – dość brutalnie wskazuje on szybko upływające sekundy no ale co zrobić – tak to już w grach z czasem bywa. Grunt to znakomicie się bawić i zbierać punkty by zająć wysokie miejsce na liście graczy.

Gra kulki Magno to bardzo fajna zabawa dla małych i dużych fanów naszego portalu. Zapraszam więc wszystkich gorąco do gry razem z nami – jestem pewna, że będzie ona znakomita i nudzić się nie będziecie. Polecam!!!

Magno, 6.1 out of 10 based on 10 ratings