Małpie kulki

Sympatyczna małpka z armatką strzela w kulki może przyłączysz się do niej? Sympatyczna gra w kulki z słodką małpką w roli głównej. Małpie kulki to nasza kolejna propozycja, która powinna przypaść do gustu i małym i dużym fanom gier online. Jest to bardzo popularna gra i mam nadzieję, że i wam się ona spodoba. Któż by potrafił oprzeć się słodkiej małpce, która strzela w kolorowe kulki? Chyba nikt 🙂

Strzelanie w kulki to jeden z tych typów gier, który internauci kochają najbardziej. Są to proste gry, przy których można się zrelaksować i odstresować, a przy okazji też świetnie bawić. Szczególnie wtedy, gdy gra się tak słodką małpą jak w przypadku gry Małpie kulki. Niektórzy pewnie pomyślą, że jest to typowa gra dla dzieci, jednak w gruncie rzeczy to gra dla każdego i każdy zupełnie za darmo może w nią pograć i znakomicie się bawić, a z tą grą niesamowita zabawa jest gwarantowana. Ta gra kulki jest grą wieloetapową, a więc wspaniała zabawa będzie trwała dość długo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.9/10 (92 votes cast)


Małpie kulki to gra, w której wcielacie się w postać małpki, która z armatki wystrzeliwuje kolorowe kulki. Celem gry jest pokonanie wszystkich etapów, a żeby przejść z jednego do drugiego trzeba zebrać określoną ilość punktów. Gra należy to kategorii pryskające kulki, a więc chodzi w tej grze o to, żeby strzelać tak, aby na planszy znalazły się obok siebie co najmniej 3 tego samego koloru kulki. Nie jest to wbrew pozorom trudne zadanie, szczególnie w tej grze, bo nie ma tu ograniczenia czasowego i dokładnie można przemyśleć każdy kolejny ruch tym bardziej, że wie się jaki będzie kolejny kolor, a żeby go sprawdzić wystarczy spojrzeć na kolor kulki, którą trzyma małpka.

Po lewej stronie ekranu macie panel z drewnianymi tabliczkami, w którym to możecie zobaczyć wszystkie najistotniejsze informacje. Na samej górze panelu możecie zauważyć słuchawki, dzięki nim możecie wyłączyć dźwięk w grze, gdyby komuś przeszkadzał. Poniżej możecie zobaczyć, w który level aktualnie gracie, a dalej macie czasomierze. Nie martwcie się jednak, bo jak już wcześniej napisałam nie odlicza on wam czasu do końca gry. Czas biegnie tu w górę i po prostu mierzy ilość czasu spędzonego na grze. Idąc jeszcze niżej macie licznik punktów zdobytych w danym etapie, a jeszcze niżej macie sumę punktów ze wszystkich etapów. Ważną kwestią techniczną jest również sterowanie, a więc jak to zwykle w grach strzelanie do kulek bywa sterujecie armatką za pomocą myszki, a na jej lewym przycisku wystrzeliwujecie kulkę.

Małpie kulki to świetna gra dla dużych i małych, niekoniecznie wielbicieli afrykańskich klimatów. Gra ta jest bardzo prosta i nikt nie powinien mieć z nią problemu. Jeśli chcesz się dobrze bawić i nie nudzić to wypróbuj koniecznie tę grę kulki – myślę, że się nie zawiedziesz i często będziesz do nas powracać, aby w nią zagrać. Gorąco polecam również inne nasze gry w kulki.

Życzę wszystkim wspaniałej zabawy !!!

Małpie kulki, 6.9 out of 10 based on 92 ratings