Mangulki

Mangulki to klasyczna gra kulki przeniesiona do świata Manga. Jeśli jesteście fanami Manga to z pewnością ta gra kulki przypadnie wam do gustu. Mangulki to gra kulki w całości w języku polskim, a więc na pewno nikt nie będzie miał problemów ze zrozumieniem komentarzy jakie będą się w niej pojawiały. Zasady tej gry kulki są bardzo proste i wszystkim wam znane – musicie w pionie lub poziomie obok siebie ułożyć co najmniej 5 tego samego koloru kulek – tak ułożone kulki znikną z planszy, a wy dostaniecie punkty.

Gra Mangulki jest wieloetapowa i na pewno nie będziecie się nudzić. Polecam tę grę kulki wszystkim fanom tych wspaniałych gier logicznych – przy tej grze znakomita zabawa jest gwarantowana. Do tego możesz wcielić się w jedną z trzech postaci – słodką i romantyczną duszyczkę, wojownika o twardym charakterze oraz spokojnego hodowcę kurczaków – wybór należy do ciebie i niezależnie co wybierzesz to i tak zabawa będzie znakomita, różne będą jednak kulki, tzn. ich kolory, a w przypadku kur zamiast kulek będą jajka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.7/10 (11 votes cast)


Mangulki to tradycyjne kulki w nowej odsłonie wzorowanej na Manga, czyli japońskich komiksach o wojownikach. W tej grze kulki możesz wybrać jedną z trzech postaci – pierwszą jest śliczna dziewczyna o różowych włosach, która umożliwia ci układanie kulek w pastelowych kolorach, druga postać to wojownik, z którym układasz bardzo ciemne kulki, a trzecia postać do hodowca kur, gdzie zamiast kulek masz różnokolorowe jajka. Niezależnie od tego, którą postać wybierzesz w grze Mangulki może jej nadać własne imię.

Mangulki to wieloetapowe kulki, gdzie każdy kolejny etap gry rozpoczyna się po zakończeniu czasu, który znajdziecie w lewym dolnym rogu ekranu tej gry kulki. Celem gry Mangulki jest zebranie jak największej ilości punktów, co jest możliwe przy bardzo szybkiej grze oraz układaniu obok siebie jak największej ilości kulek. Minimalną ilością kulek jest liczba 5, tylko taka linia może być usunięta z planszy w tej grze kulki i nagrodzona punktami. Punkty w grze Mangulki znajdziecie w prawym dolnym rogu ekranu.

W prawym górnym rogu ekranu tej gry kulki znaleźć można X, czyli wyjście z gry oraz ikonę głośnika, która pozwala na wyłączenie dźwięków w grze Mangulki. W lewym górnym rogu ekranu tej gry kulki możecie znaleźć numer poziomu, w który aktualnie gracie. Ta gra kulki kończy się w momencie, gdy przejdziecie wszystkie plansze, a więc tutaj nie ma żadnych przegranych, fajnie?

Oczywiście, że fajnie i fajne jest to, że to gry w te kulki potrzebna jest wam jedynie myszka, a także fajne jest to, że od czasu do czasu na planszy będą pojawiały się pomocnicze kulki – kulki, które będą przezroczyste i zawierały będą coś w środku lub też wielokolorowe jajka. Takie pomocnicze kulki mogą zastąpić dowolny kolor, co znacznie ułatwia grę – zresztą przetestujecie to sami. Jeszcze jedna rzecz w tej grze kulki jest fajna, a rzeczą tą jest to, iż cała gra Mangulki jest w języku polskim – tak, tak to nie jest żaden żart.

No i to by było na tyle jeśli chodzi o te tradycyjne kulki. Mam nadzieję, że przypadną wam one do gustu i chętnie polecicie je swoim znajomym. Jak dla mnie gra Mangulki jest świetna i już o niej rozpowiadam wśród znajomych – wy też to zróbcie jeśli tylko uważacie, że to są fajne kulki. A teraz już dosyć gadania – zaczynamy zabawę.

Powodzenia!!!

Mangulki, 6.7 out of 10 based on 11 ratings