MaoMaoQ

MaoMaoQ to całkiem fajna gra kulki, w której musicie dotrzeć niebieską kulką do czerwonego elementu migającego gdzieś na planszy. Poruszacie się wciskając odpowiednie strzałki i odbijając się o różowe przeszkody umieszczone na planszy. MaoMaoQ to świetna gra kulki dla małych i dużych tego typu gier online. Jeżeli lubicie gry kulki i macie wolną chwilkę to możecie zagrać z nami w naszą nową wieloplanszową grę kulki MaoMaoQ. Jest ona bardzo fajna, o przyjemnej dla oka grafice. Z pewnością ta gra kulki szczególnie przypadnie do gustu dziewczętom.

MaoMaoQ to kulki, w których zasady są bardzo proste, jednak trzeba nieco pomyśleć, bo nie zawsze tak łatwo będzie wam dotrzeć do punktu wyjścia. Tak, więc ta gra kulki znakomicie bawi, ale również pobudza szare komórki do myślenia. Polecam wam takie gry kulki niezależnie od tego ile macie lat – zabawa i nauka zawsze się przyda : ) Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z grą kulki MaoMaoQ, a jeśli te kulki online wam się nie podobają to jestem pewna, że znajdziecie na naszym portalu inne kulki dla siebie – mamy ich całe mnóstwo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (57 votes cast)


Macie ochotę zagrać w jakieś nowe kulki? To, co powiecie na MaoMaoQ? MaoMaoQ to fajne kulki dla małych i dużych dziewczynek, choć chłopcy również mogą w nie pograć. W tej grze kulki chodzi o to, by dotrzeć niebieską kulką do czerwonego, migającego punktu wyjścia. Zadanie wydaje się być bardzo proste, jednak w tej grze kulki online możecie poruszać się tylko od ścianki do ścianki w przeciwnym razie wylecicie za ekran i będziecie musieć daną misję rozpoczynać od początku, co przy rozbudowanych planszach strasznie wydłuża tę grę kulki.

W tej grze kulki poruszacie się za pomocą strzałek. Wystarczy kliknąć strzałkę w wybranym kierunku i kulka poleci do najbliższej przeszkody, znów klikacie i znów leci aż doleci do pola wyjścia. Proste? Wydaje się, że tak, ale wszystko się okaże jak już zaczniecie grać w te kulki. Nie bójcie się jednak – ogólnie rzecz biorąc ta gra kulki jest prosta i każdy da sobie z nią rady. Jest też bardzo wciągająca, więc jak zaczniecie grać to nie będziecie mogli przestać.

Warto jeszcze wspomnieć jakie opcje ma ta gra kulki, a więc w lewym dolnym rogu ekranu znajdziecie numer poziomu, w jaki gracie, zaś w prawym dolnym rogu gry MaoMaoQ macie wyłącznik dźwięków, a obok wyjście do menu. Nigdzie w grze MaoMaoQ nie widać ilości zdobytych punktów, ale są one liczone i ukazane na końcu tej gry kulki – gra MaoMaoQ kończy się zaś po przejściu wszystkich plansz. Im szybciej je przejdziecie tym więcej punktów trafi na wasze konto i będziecie wyżej na liście graczy.

Kulki MaoMaoQ już czekają – grajcie razem z nami!!!

I co powiecie o tej grze? Jak wam się podoba? Zabawa jest przyjemna? Skoro gracie w tą grę to z pewnością tak właśnie jest. Cieszę się z tego bardzo i zachęcam was do dalszej zabawy – już wkrótce nowe propozycje gier, a także inne niespodzianki, na które myślę, że warto czekać. Zaglądajcie na nasz portal w poszukiwaniu nowości, byście niczego nie przegapili. Jakie to nowości? To jest moją słodką tajemnicą – mam nadzieję, że zechcecie ją odkryć. Pozdrawiam was serdecznie i jeszcze raz życzę wspaniałej zabawy z naszymi wspaniałymi grami : )

MaoMaoQ, 6.0 out of 10 based on 57 ratings