Mars Cannon

Mars Cannon to gra kulki nieco nawiązująca do popularnej w ostatnim czasie gry Angry Birds. W tej grze kulki, którą jednak mam dzisiaj dla was nie ratujecie ptaków, a usuwacie z planszy kosmitów poprzez strzelanie do nich kulami z armaty. Do przejścia w tej grze kulki macie aż 30 plansz, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Czytajcie również komentarze, bo nie wszystkie ufoludki należy usuwać! Jeśli usuniecie z planszy nieodpowiednią postać to niestety przegracie.

Mars Cannon to kulki dla małych i dużych, dlatego też zachęcam wszystkich do zabawy razem z nami – na pewno nie będziecie tego żałować. Mars Cannon to wciągająca gra kulki, która potrafi świetnie zrelaksować człowieka. Zasady tej gry kulki są proste, misje również, więc na pewno dacie sobie radę, a jeśli nie to poniżej gry znajdziecie filmik demonstrujący jak przejść kolejne plansze tej gry kulki. Powodzenia!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/10 (3 votes cast)


Mars Cannon to proste kulki, przy których niewątpliwie czas zleci wam szybciej, gdyż są one bardzo wciągające. Waszym zadaniem w tej grze kulki jest przejść wszystkie 30 plansz, a w każdej z tych plansz musicie usunąć wszystkie zielone ufoludki, zwracając uwagę by nie uszkodzić tych różowych, które są wam przyjazne.

Wszystkie ruchy w grze Mars Cannon wykonujecie za pomocą myszki, więc zaopatrzcie się w jakąś dobrą. Wystarczy poruszać nią delikatnie by wycelować. Czerwona strzałka pokazuje kierunek lotu kulki oraz jej siłę. Im większa siła tym kulka poleci dalej. Proste?

Bardzo proste. W końcu kulki to nie najtrudniejsza gra świata. W grze Mars Cannon mamy proste zasady więc i opcje są tu dość jasne. W lewym górnym rogu tej gry kulki znajdziecie takie opcje jak: ilość ufoludków do zniszczenia, ilość wystrzelonych kulek oraz ilość zdobytych punktów. Za każdą wystrzeloną kulkę odejmowane są punkty!!! Tak, wiec oszczędzajcie je jeśli tylko macie taką możliwość.

Kolejne opcje tej gry kulki znajdziecie u góry na środku ekranu. Tam macie: poziom, w który gracie, rozpoczęcie nowej gry (NEW GAME), restart poziomu, czyli rozpoczęcie misji od nowa (RESTART LEVEL), Walktrough, czyli strona autora z opisem gry w języku angielskim oraz wybór poziomu (SELECT LEVEL). W prawym górnym rogu ekranu tejże gry kulki macie natomiast wyłącznik dźwięków.

No i to już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o tę grę kulki. Poniżej zamieszczam filmik, który pokazuje jak przejść Mars Cannon. Jeśli będziecie mieć jakieś problemy to zawsze możecie na niego zerknąć. Gra kulki Mars Cannon już czeka na was – grajcie, bawcie się i zbierajcie punkty, by zajmować wysokie miejsca na liście graczy. Powodzenia!!!

Mars Cannon, 4.3 out of 10 based on 3 ratings