Match 3 Balls

Match 3 Balls to kulki online oparte na zasadach, które już znakomicie znacie, a mianowicie ta gra kulki bardzo przypomina gry diamenty, w których to musicie tak zamieniać diamenty miejscami, aby w poziomie lub pionie znalazły się co najmniej trzy identyczne, gdyż wtedy znikają one z planszy i pojawiają się nowe. W tej grze kulki zasady są identyczne, a więc na pewno dacie sobie radę. Gra kulki Match 3 Balls nie jest grą wieloetapową, ale nie zmienia to faktu, że można się z nią znakomicie bawić.

Grając w Match 3 Balls należy pamiętać tylko o tym, że gra jest ograniczona czasowo i musicie w tym czasie zebrać jak najwięcej punktów, aby znaleźć się jak najwyżej na liście zwycięzców. Listę zwycięzców możecie zobaczyć poniżej pod grą. Mam nadzieję, że uda wam się wzbić na sam jej szczyt.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (15 votes cast)


Match 3 Balls to bardzo fajna gra kulki, w którą może pograć każdy bez względu na wiek. Zasady tej gry kulki są dziecinnie proste – macie planszę z kulkami i musicie wybrać dwie kulki i zamienić je miejscami tak, aby w pionie bądź poziome znalazły się minimum trzy identyczne kulki. Kiedy uda wam się ułożyć w ten sposób kulki znikną one z planszy, wy dostaniecie punkty, a na planszy pojawią się nowe kulki.

Match 3 Balls to znakomite kulki online mimo iż nie są grą wieloetapową. Jeśli nie jest to gra wieloetapowa to jaka? Mamy jeden etap, który ograniczony jest czasowo. W tym czasie musicie zebrać jak najwięcej punktów, aby znaleźć się jak najwyżej na liście zwycięzców. Im więcej kulek na raz uda wam się usunąć z planszy, tym więcej punktów uda wam się uzyskać. Jeśli chodzi o sam czas to możecie go podejrzeć w lewym dolnym rogu gry Match 3 Balls. Punkty zaś zobaczycie spoglądając w prawy dolny róg. Z innych opcji macie jeszcze wyłącznik dźwięku, znajdujący się w prawym górnym rogu.

To już wszystkie opcje gry kulki Match 3 Balls. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Małym minusem tej gry kulki jest to, że nie ma włącznika pauzy, ale chyba każdy da radę przez 4 minuty posiedzieć przy komputerze. A jeśli nie to niestety będzie musiał rozpoczynać tę grę kulki online od nowa. Myślę, że te kulki online przypadną wam do gustu i jeszcze nie raz chętnie powrócicie do nas, aby w nie zagrać.

Kulki Match 3 Balls na pewno przypadną do gustu fanom gier diamenty, ale myślę, że każdy kto zagra choć raz w te kulki również bardzo je polubi. Życzę powodzenia.

Match 3 Balls, 5.7 out of 10 based on 15 ratings