Mouse Chain

Mouse Chain to zabawna gra zuma, w której w sznurku nie biegną kulki a przesłodkie gryzonie, kolorowe myszki. Jeżeli lubicie kulki zuma to z pewnością gra Mouse Chain przypadnie wam do gustu – mamy tu klasyczne zasady, choć zamiast kulek są myszki. Na czym polegają gry zuma? Na wystrzeliwaniu tak kulek, by w wężyku obok siebie znalazły się trzy identyczne, które zostaną usunięte z planszy. Celem gier zuma jest usunięcie wszystkich kulek z łańcucha, zanim dojdzie on do końca tunelu i wasza gra dobiegnie końca.

Mouse Chain to kulki zuma wieloetapowe, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Każdy etap jest nieco inny i oczywiście trudniejszy od poprzedniego. Jeżeli jednak lubicie kulki zuma to nie będziecie mieć z nimi żadnych problemów. Polecam wam gorąco kulki zuma na każdy dzień tygodnia – to fantastyczne gry kulki, które potrafią dostarczyć całe mnóstwo niepowtarzalnej zabawy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (8 votes cast)


Lubicie gry zuma? Jeśli tak to mam dla was nową propozycję, a jest nią gra Mouse Chain. To bardzo fajne i zabawne kulki zuma, w których zamiast klasycznych kolorowych kulek, mamy kolorowe myszki wystrzeliwane z łapki na myszy. Mimo takiej zmiany zasady gry zuma nie ulegają zmianie, czyli tak jak na wstępie wspomniałam – trzeba strzelać myszkami do wężyka i układać obok siebie minimum trzy identyczne myszki, zanim wężyk dojdzie do końca tunelu, powodując przez to koniec nasze gry w te kulki zuma.

Sterowanie w grach kulki zuma z reguły jest takie samo, a więc potrzeba jest wam jedynie myszki, na której lewym przycisku wystrzeliwujecie myszki. Jeśli jakaś z nich wam nie pasuje, to musicie strzelić gdzieś poza wężyk, wtedy załadowany zostanie inny kolor myszki.

W grze zuma Mouse Chain nie ma zbyt wiele opcji, ale warto zapamiętać, że można tu zdobyć bonusy, które opisane są u góry ekranu po lewej. A więc w tej grze kulki zuma mamy takie bonusy jak: mnożnik punktów przez dwa oraz przez trzy, celownik, cofnięcie się myszek oraz spowolnienie ich ruchu. Dalej jeśli chodzi o opcje tej gry zuma to obok bonusów mamy podany poziom, w który aktualnie gramy, a na dole ekranu tej gry zuma znajdziecie takie opcje jak: licznik punktów, stronę autora, pauzę, restart planszy oraz wyjście z gry Mouse Chain.

Jak widać opcje są bardzo proste, zasady i sterowanie również, więc nie pozostaje nam nic innego jak zacząć zabawę. Serdecznie polecam te kulki zuma i dzieciom i dorosłym – naprawdę można się przy nich fantastycznie bawić i stracić poczucie czasu.

Polecam!!!

Mouse Chain, 7.6 out of 10 based on 8 ratings