Multi – Pinball

Dziś mamy coś dla fanów gier pinball, bo w końcu to też jedna z odmian gier kulki. Jeśli macie ochotę trochę zaszaleć to zapraszam do kolorowego świata gry Multi – Pinball. W tej grze kulki ważne jest, aby uzyskać jak największą ilość punktów, ale nie martwcie się – nie będziecie się nudzić, bo macie do dyspozycji 3 różne plansze, aby dostać się do kolejnych planszy trzeba wystrzelić kulkę wysoko przez górną część planszy. Dacie radę? Myślę, że tak, bo gry kulki są naprawdę proste.

Multi – Pinball to naprawdę fantastyczna gra kulki i do tego bardzo kolorowa – jestem pewna, że wam się spodoba i wciągnie was na długie godziny. Gry pinball zna chyba każdy z was, chociażby z windowsowej wersji, w którą pewnie graliście długimi godzinami. Gwarantuję, że gra Multi – Pinball jest jeszcze bardziej wciągająca i jeszcze lepsza niż windowsowa wersja, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko zaczynajcie zabawę razem z nami. Multi – Pinball już czeka na was.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)


Multi – Pinball to gra kulki, którą z pewnością świetnie znacie, tzn. świetnie znacie jej zasady. Gry pinball swego czasu cieszyły się ogromną popularności, potem gdzieś schowały się w cień innych gier kulki, ale dziś znów są na topie. Jeśli lubisz tego typu gry kulki to koniecznie zagraj razem z nami – to nic cię nie kosztuje, a możesz się znakomicie zrelaksować i zabawić. Masz ochotę? Przyłącz się do nas i graj w grę Multi – Pinball.

Gry kulki takie jak Multi – Pinball są znakomitą propozycją zarówno dla młodszych jak i starszych graczy. Z pewnością choć raz graliście w grę pinball chociażby na Windowsie, gdzie taka gra kulki była standardem. W naszej grze kulki pinball, w grze Multi – Pinball będzie nieco bardziej kolorowo, zmieni się tło gry i elementy, za które dostajecie punkty, ale nie zmienią się zasady i sterowanie. Czyli jak grać w tę grę kulki?

To proste. Kiedy gra się uruchomi widzicie planszę, a po prawej stronie kulkę w takim jakby tunelu. Na dole kulki jest sprężyna, musicie ją naciągnąć wciskając strzałkę w dół, dzięki czemu kulka zostanie wystrzelona gdzieś na planszę. Później już tylko musicie utrzymać ją na planszy poprzez machanie mackami znajdującymi się na dole, na środku ekranu. W tej grze kulki pinball mackami machamy za pomocą strzałek lewa – prawa. Proste? Wydaje się, że tak, ale nie zawsze kulka poleci tak jakbyśmy chcieli i czasem spadnie tam, gdzie nie sięgają maski np. w sam środek pomiędzy nimi, bądź całkowicie z boku planszy. Nic wtedy nie możemy zrobić, ale nie martwcie się w tej grze kulki macie 3 życia.

w Multi – Pinball faktycznie macie 3 życia, ale macie też 3 różne plansze, choć tego nie widzicie, ani też nie widzicie, aby gdzieś zmieniał się level. Jak więc przejść do kolejnej planszy tej gry kulki? Nic prostszego, jak tylko wystrzelić kulkę wysoko w górę tak, aby przeszła przez otwór u góry ekranu. Jeśli tak się stanie waszym oczom ukaże się kolejna plansza gry Multi – Pinball. Ciekawie prawda?

Prawda, prawda, dlatego gorąco zachęcam was do zabawy, najpierw jednak powiem wam jeszcze, gdzie znajdziecie kilka istotnych informacji. Tak, więc spójrzcie w lewy górny róg ekranu tej gry kulki. Tam znajdziecie zaczynając od lewej takie informacje jak: ilość zdobytych punktów, ilość żyć jaka wam pozostała oraz wyłącznik dźwięków w grze. W prawym górnym rogu tej gry kulki znajdują się takie informacje jak (od prawej zaczynając): pauza, wyjście do menu oraz wyłącznik muzyki w grze Multi – Pinball.

No, teraz już wiecie wszystko – czas więc rozpoczynać przygodę w świecie gry pinball. Jeśli jesteście gotowi to zaczynajcie zabawę – ja trzymam za was kciuki. Gry pinball to naprawdę świetne gry kulki, a gra Multi – Pinball jest naprawdę znakomita i godna polecenia. Polecam oczywiście inne nasze kulki – jestem pewna, że w naszym zbiorze gier każdy znajdzie coś dla siebie.

Życzę wspaniałej zabawy!!!

Multi - Pinball, 5.5 out of 10 based on 2 ratings