Neon Zuma

Jeżeli lubicie kulki zuma to z pewnością spodoba wam się gra Neon Zuma, w której macie za zadanie strzelać kolorowymi kulkami w kulki, które biegną w wężyku tak, aby obok siebie znalazły się trzy identyczne kulki, które znikną z planszy, a wam dadzą punkty. Celem Neon Zuma jak zwykle jest usunięcie wszystkich kulek z wężyka zanim dojdzie on do końca trasy. Proste? Oczywiście, że tak, ale do przejścia jest kilka plansz, a każda kolejna z plansz jest trudniejsza, a więc skupcie się i do dzieła!

Każdy kto lubi gry zuma powinien się teraz do nas przyłączyć w grze Neon Zuma, która cechuje się naprawdę niezłą grafiką. Zasady jak już wspomniałam wcześniej są klasyczne i proste, więc zapraszam do zabawy nawet najmłodszych naszych fanów. Chwytajcie myszki i grajcie z nami – gra Neon Zuma już na was czeka, a wy na co czekacie? Szybko, szybko zaczynamy – po co tracić cenny czas, lepiej zostawcie go sobie na inne nasze gry kulki, których na naszym portalu nie brakuje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (21 votes cast)


Neon Zuma to kolejna z naszym propozycji na gry zuma, które są jednym z bardziej popularnych typów gier kulki poza grami pryskające kulki. Jeżeli lubicie kulki zuma to zapraszamy was do wypróbowania gry Neon Zuma, która jest dość dobrze przygotowana graficznie, więc będzie na czym zawiesić oko. Zasady tej gry zuma jak już we wstępie wspomniano są tradycyjne, więc chwytajcie myszki i strzelajcie tak kulkami, aby ułożyć obok siebie minimum trzy takiego samego koloru kulki. Pamiętajcie, że musicie usunąć wszystkie kulki z wężyka, zanim dotrze on do końca planszy – w przeciwnym razie wasza gra w Neon Zuma dobiegnie końca, a chyba tego nie chcecie, bo czeka tu na was kilkanaście plansz do przejścia.

Jeżeli chodzi o opcje tej gry zuma to nie ma ich tu wiele – w prawym górnym rogu planszy znajdziecie czas oraz ilość punktów. Pilnujcie sobie czasu, bo jeśli się on skończy to gra w Neon Zuma też dobiegnie niestety końca. Warto jeszcze zwrócić uwagę na kulki z liczbami, które są umieszczone gdzieś na niebie – uderzając w nie dostajecie dodatkowe punkty, jednak jeżeli uderzycie w gwiazdy to wasza kulka się od nich odbije i tylko stracicie cenny czas, a nie ma go w grze Neon Zuma wiele.

To już wszystko jeśli chodzi o te kulki zuma – mam nadzieję, że wam się one spodobają i chętnie polecicie je dalej, a także często będziecie do nas powracać, aby w nie zagrać. Kulki zuma to naprawdę znakomita zabawa dla dzieci i dla dorosłych, jeżeli wiec macie wolną chwilę to przyłączcie się do nas – gwarantujemy niezapomnianą zabawę.

Polecamy również inne nasze kulki, których na naszym portalu nie brakuje – na pewno każdy/a z was znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Życzę udanej zabawy!!!

Neon Zuma, 6.3 out of 10 based on 21 ratings