New Ball

New Ball to kolejne darmowe kulki, w jakie możecie pograć na naszym portalu. Są to bardzo proste, jedno planszowe kulki, w których chodzi o to, aby ułożyć w jednej linii – w pionie, poziomie lub po skosie 5 tego samego koloru kulek. Jest to gra nieco przypominająca grę kółko i krzyżyk – tutaj również macie przeciwnika, który chce ułożyć linię przed wami. Nie dajcie się pokonać i wykażcie się większym sprytem niż on. Zainteresowani tą grą kulki? To serdecznie zapraszamy do zabawy – na pewno będzie ona świetna.

Darmowe kulki cieszą się u nas sporym zainteresowanie, więc mamy dla was kolejną propozycję – mam nadzieję, że spodoba wam się gra New Ball tak samo mocno jak inne nasze gry kulki, których na naszym portalu jest już całkiem sporo. Grajcie w New Ball oraz inne nasze kulki, znakomicie się relaksując i bawiąc. Polecamy tę grę kulki wszystkim bez względu na wiek i płeć – jest to wspaniała zabawa dla każdego bez wyjątku, co jest właśnie niezwykle w grach kulki – one naprawdę łączą pokolenia!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/10 (21 votes cast)


Kolejne darmowe kulki już czekają na was  – zagrajcie z nami w grę New Ball i przeżyjcie fajne chwile bawiąc się i relaksując razem z nami. W tej grze kulki nie ma zbyt wiele opcji, więc za dużo nie będziecie musieć zapamiętać – w zasadzie tylko tyle, że wszystkie akcje wykonuje się za pomocą myszki. A dokładniej?

Musicie kliknąć w wybranej kolumnie, a z góry spadną dwie kulki – czerwona wasza – która wpadnie na sam dół kolumny, w którą kliknęliście oraz kulka niebieska, należąca do przeciwnika, która spadnie w losowym miejscu – musicie więc na niego uważać i dokładnie przemyśleć każdy ruch, bo jeśli on szybciej ułoży 5 kulek w jednej linii to wasza gra kulki dobiegnie końca.

W grze New Ball linie układać możecie zarówno w pionie jak i poziomie, a nawet po ukosie, więc musicie mieć oczy dookoła głowy, bo nawet się nie spostrzeżecie kiedy na ekranie pojawi się napis FAIL oznaczający waszą przegraną. Ułożenie jednak 5 kulek w grze New Ball nie jest wcale takie trudne i na pewno wam się to w końcu uda.

Jeśli macie ochotę zagrać w takie darmowe kulki to serdecznie zapraszam – gra New Ball już na was czeka!

 

New Ball, 4.5 out of 10 based on 21 ratings