Number Twins

Number Twins to bardzo prosta gra kulki, która wymaga od was umiejętności dodawania liczb do 10. Gra kulki Number Twins poniekąd przypomina grę mahjong, a poniekąd pasjansa 13, ponieważ za zadanie macie tu dobierać w pary kulki, które nie są blokowane przez inne kulki i ich wartości po dodaniu dają wam 10. Wydaje się to być proste i takie właśnie jest, bo gra kulki Number Twins to typowa gra dla relaksu – nie ma tu ograniczenia czasowego, ani też nie musicie koniecznie ścigać się o miejsce na liście z innymi graczami – możecie grać spokojnie dla czystej przyjemności.

Gra kulki Number Twins bawi i uczy jednocześnie. Jest to znakomita gra dla dzieci wczesnoszkolnych, które uczą się liczyć. Będzie to dla nich znakomity trening przed klasówką. Jeśli lubicie gry kulki to serdecznie zapraszam was do zabawy. Number Twins już czeka na was – mam nadzieję, że wam się spodoba i chętnie będziecie do nas powracać, aby w nią zagrać od czasu do czasu. Number Twins jest świetną grą kulki i mam nadzieję, że to zauważycie, a także docenicie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)


Kulki to z natury bardzo proste gry, które nie tylko bawią, ale także i uczą, co znakomicie widać na przykładzie gry Number Twins, gdzie za zadanie macie łączyć ze sobą kulki i dodawać do siebie dwie liczby dające łącznie 10.  Jak zobaczycie po włączeniu się gry Number Twins ukaże wam się plansza z kulkami. Na każdej kulce jest jakaś cyfra od 1 do 9. Waszym zadaniem jest tak dobierać kulki w pary by łącznie dały 10. Należy pamiętać o tym, że tak jak w grach mahjong dodawać można tylko wolne elementy, czyli kulki, które nie są blokowane przez inne, a także te, których linia łączenia nie zgina się więcej niż 2 razy.

Proste? Oczywiście, że tak, co zresztą zobaczycie sami jak tylko zaczniecie grać w Number Twins. Ta gra kulki nie jest ograniczona czasowo i wygrywa w niej każdy bez wyjątku , co najwyżej zajmie się niższe miejsce na liście graczy. Miejsce na liście nie zależy od punktów, bo ta gra kulki ich nie przewiduje, ale zależy od szybkości gry. Szybkość gry w Number Twins mierzy wam licznik umieszczony w lewym górnym rogu. Widzicie? Biegnie on dość szybko, ale nie przejmujcie się, bo gra Number Twins jest po to, aby się świetnie bawić, a nie ścigać.

O grze Number Twins warto jeszcze wiedzieć, że w lewym dolnym rogu ma dwie ikonki – pytajnik to pomoc w języku angielskim, a zębatka to opcje dźwiękowe oraz pauza. No i to w zasadzie na tyle, jeśli chodzi o te kulki. Do gry w Number Twins potrzebna wam jest jedynie myszka, więc na pewno dacie sobie radę ze sterowaniem. Gorąco polecam te kulki małym i dużym fanom naszego portalu, a w szczególności dzieciom, które uczą się liczyć. Liczenie do 10 jest bardzo proste, a z grą kulki Number Twins stanie się jeszcze łatwiejsze.

Serdecznie zapraszam do zabawy!!!

Number Twins, 8.0 out of 10 based on 5 ratings