Onlyball

Onlyball – świetna gra kulki dla mniejszych i większych fanów naszego portalu. Jeśli macie ochotę zagrać z nami w jakieś nowe kulki to świetnie trafiliście, bo właśnie mamy dla was nową propozycję. O co chodzi w grze Onlyball?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.9/10 (11 votes cast)


W grze Onlyball chodzi o to, aby doturlać się meszatą kulką do kwadratowego otworu – w kostce rubika lub po prostu zamieszczonego, gdzieś tam na końcu planszy, którą trzeba przebiec. Sterowanie w tej grze kulki odbywa się za pomocą klawiatury – głównie strzałek. Strzałka w prawo to naturalny ruch kulki w prawi, strzałka w lewo to wycofywanie się kulki, strzałka w górę (w połączeniu ze strzałką w prawo lub w lewo) bieg kulki w górę.

Od czasu do czasu trzeba w tej grze kulki używać innych przycisków klawiatury np. Q czy W. Wtedy w grze pojawią się odpowiednie podpowiedzi w dymkach lub specjalnych kostkach opisanych daną literką. Kliknięcie spacji oznacza zawsze restart danej planszy.

Podczas gry Onlyball należy uważać na różnego typu przeszkody np. kolce czy lawa. Przeszkód nie brakuje, więc kochani uważajcie, bo chyba nie chcecie przedwcześnie zakończyć zabawy razem z nami 🙂

W grze Onlyball macie do przejścia 29 plansz – licznik plansz i gwiazdek, które w nich udało wam się zdobyć macie po lewej stronie ekranu. Jeśli uważacie, że jakieś planszy tej gry kulki nie potraficie przejść to kliknijcie sobie przycisk WALKTHROUGH, który dostępny jest u góry po lewej stronie ekranu.

W prawym dolnym rogu tej gry kulki macie również kilka opcji technicznych – takich jak: wyłączenie dźwięków, restart planszy oraz wyjście z gry Onlyball. No i to już wszystko – zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami – to oczywiście nic was nie kosztuje. Czekamy na was i życzymy powodzenia!!!

Onlyball, 6.9 out of 10 based on 11 ratings