Pebbels

Pebbels to nasza nowa gra kulki, którą pragniemy wam przedstawić. Jeżeli graliście już w Kulki Papirus lub Hit Ball to Pebbels to gra kulki, która opiera się na tych samych zasadach. Przenosicie się tutaj w przestrzeń kosmiczną. W grze zobaczycie planszę, a na niej trzy kolory kulek – niebieskie, czerwone i żółte. Z planszy, aby przejść do kolejnego etapu musicie usuwać kulki czerwone, kulki niebieskie dają wam tylko punkty, zaś żółte kulki, gdy zostaną usunięte sprawiają, że na planszy pojawia się kolejna piłka, która zostaje wystrzelona automatycznie z armatki.

Kulki Pebbels to wspaniała rozrywka na długie godziny. W grze tej znajdziecie kilkanaście ciekawych plansz, a więc na pewno nie będziecie się nudzić. Ta gra kulki cieszy się w ostatnim czasie dużą popularnością – mam, więc nadzieję, że i wam się spodoba. Gorąco polecam kulki Pebbels dużym i małym fanom gier kulki. Gra Pebbels jest bardzo prosta tak, więc sądzę, iż nikt nie będzie miał z nią problemów. Nie jest ograniczona czasowo, a więc pełen luz i relaks.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)


Pebbels jak na grę kulki przystało jest bardzo prosta i wciągająca. W tej grze kulki macie do przejścia kilkanaście ciekawych plansz, w których każda plansza jest inna, choć oparta na tych samych zasadach. Jakie to zasady? Zasady gry kulki Pebbels są bardzo proste – musicie usunąć z planszy wszystkie czerwone kulki. Usuwanie innych kulek nie zaszkodzi, bo za niebieskie dostaniecie punkty, a za żółte kolejną piłkę na planszy. Kulki wystrzeliwujecie z armatki na górze za pomocą myszki. Pamiętajcie by śledzić celownik, bo tylko tak skutecznie uda wam się strzelać do kulek.

To tyle jeśli chodzi o zasady gry Pebbels. Teraz o opcjach tej gry kulki. Zacznijmy od początku. Po załadowaniu się gry ujrzycie ekran z dwoma kulkami i aby wejść do gry klikacie tę niżej (bardziej po prawej). Następnie wybieracie postać, która wam się podoba i możecie zaczynać grę. Niezależnie od wybranej postaci za każdym razem macie te same plansze. W samej grze Pebbels również są różne opcje. W prawym górnym rogu możecie zobaczyć ile pozostało wam do użycia piłek. Jest to bardzo istotna opcja, gdyż jeśli braknie wam piłek to nie usuniecie z planszy wszystkich kulek i przegracie, dlatego też warto skupić się nie tyle na zdobywaniu punktów, co na usuwaniu czerwonych kulek.

Gra kulki Pebbels nie jest ograniczona czasowo, a więc możecie grać i myśleć jak długo chcecie, a więc nigdzie na planszy nie znajdziecie czasomierze, ale za to w lewym górnym rogu znajdziecie licznik punktów. SCORE to punkty zdobyte w danej planszy, zaś MAIN SCORE to suma punktów z dotychczasowych plansz, które udało wam się przejść w grze kulki Pebbels. Co jeszcze? Hmm… Warto wiedzieć, że na latająca po dole platforma nie jest niczym złym, a wręcz warto na nią wpadać, bo wtedy nie tracimy piłki, a więc mamy tak jakby o jedną piłkę więcej.

To tyle jeśli chodzi o kulki Pebbels. Mam nadzieję, że zasady tej gry kulki są dla wszystkich jasne i będziecie się znakomicie bawić. Polecam również inne nasze kulki online, szczególnie te o podobnych zasadach.

Życzę przyjemnej zabawy!!!

Pebbels, 5.5 out of 10 based on 2 ratings