People Zuma

People Zuma to kolejna nasza gra zuma dla małych i dużych. Jest to urocza gra zuma, w której panują klasyczne zasady jednak zamiast kulek mamy tutaj ludzi, którym nie możecie pozwolić na dotarcie do cyrku, bo wtedy wasza gra niestety dobiegnie końca, a tego chyba nie chcecie, gdyż do przejścia w grze People Zuma jest całkiem sporo plansz. Od klasycznych gier kulki zuma naszą nową propozycję odróżnia również to, że nie musicie usuwać wszystkich elementów z wężyka, a tylko określoną dla każdej z plansz ilość.

Jeżeli lubicie kulki zuma to zapraszamy serdecznie – gra People Zuma już na was czeka. Wystarczy, że klikniecie start a rozpocznie się zabawa – gwarantuję, że będzie ona wyśmienita. Tak, więc nie ma na co czekać, bo czas ucieka a jak wiadomo jest on w dzisiejszych czasach bardzo cenny. Zapraszam gorąco do zabawy razem z nami!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.4/10 (16 votes cast)


People Zuma to świetne kulki zuma, w których musicie trójkami układać nie jak zawsze kulki a ludzi. Jak już wspomniałam grę People Zuma od tradycyjnych kulek zuma odróżnia również to, iż nie musicie usuwać w każdej z plansz wszystkich elementów wężyka a jedynie określoną w prawym dolnym rogu ilość.

Każda z plansz w grze People Zuma jest inna – w każdej jednak nie możecie dopuścić do tego, aby ludzi doszli do końca trasy czyli do cyrku, bo jeśli tak się stanie to wasza gra dobiegnie końca. Uważajcie również na czas, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu tej gry zuma.

Jeżeli chodzi o inne dostępne w grze People Zuma opcje to w prawym górnym rogu macie zwiększanie/zmniejszanie głośności dźwięków w tej grze kulki zuma, a idąc w lewo możecie zobaczyć takie opcje jak RESET gry, pauzę oraz ilość zdobytych punktów.

No i to już wszystko jeżeli chodzi o opcje gry People Zuma. Zasady są oczywiście takie same jak w każdej grze kulki zuma czyli musicie tak strzelać elementami aby obok siebie znalazły się minimum trzy takie same elementy, które zostaną usunięte z planszy.

No to gotowi na odebranie klientów cyrkowi, który właśnie przyjechał i robi wam konkurencję? Jeśli tak to zaczynamy zabawę, bo czas ucieka, a chyba nie chcecie go tracić, bo możecie w tym czasie znakomicie się zabawić nie tylko z tą grą kulki zuma, ale również i z naszymi innymi grami darmowe kulki. Łapiemy myszaki i zaczynamy!

Zapraszamy serdecznie do zabawy!!!

People Zuma, 5.4 out of 10 based on 16 ratings