Pool Practice

Pool Practice to kolejna gra kulki, którą dla mamy dla was. Jest to gra kulki, która z pewnością nie jest wam obca, bo jest to nic innego jak gra bilard, w którą możecie również pograć w realnym świecie. W naszej grze bilard możecie nauczyć się jak powinno się uderzać bilę by leciała ona w odpowiednim kierunku, stąd mamy tytuł gry – Pool Practice. Jeśli nie potraficie grać w grę bilard to tu macie okazję poznać jej tajniki. Gra Pool Practice nie jest ograniczona czasowo, a więc będziecie mieć możliwość dokładnego przeanalizowania sytuacji. Celem tej gry kulki jest uzbieranie jak największej ilości punktów, by znaleźć się wysoko na liście graczy.

Jeśli lubicie gry kulki oraz gry bilard to serdecznie zapraszamy was do zabawy razem z nami. Pool Practice to nie jest typowa gra bilard, bo wszystkie bile są tego samego koloru, ale mimo to można się tu świetnie bawić, a przede wszystkim można się nauczyć różnych bilardowych trików, które niewątpliwie przydadzą wam się w realnym świecie. Kluczem do sukcesu w grach bilard jest umiejętność uderzenia bili w odpowiednim miejscu – dzięki grze Pool Practice tej umiejętności nabierzesz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)


Pool Practice to bardzo proste kulki, które zaliczane są do kategorii gry bilard. W grze tej masz za zadanie wbić w “dziury” wszystkie kulki czyli bile, znajdujące się na stole. Kulki wbijasz za pomocą kijka, a kluczem do sukcesu i wygranej jest odpowiednie uderzenie kulki, czyli uderzenie jej w odpowiednie miejsce oraz z odpowiednią siłą. W uderzeniu pomagają wam kreseczki, które pokazują się przy kijku oraz bili – wystarczy je uważnie obserwować, a na pewno bez problemu wbijecie wszystkie kulki.

Podczas gry w bilarda musicie pamiętać o tym, że nie można wbijać białej kulki, bo za to odjęte zostaną wam punkty, a punkty są ważne, gdyż od nich zależy, które miejsce zajmiecie na liście graczy. Na początku gry w bilarda musicie na stole ustawić białą bilę w dowolnym miejscu przez siebie wybranym, poprzez kliknięcie w nie myszką. Następnie również za pomocą myszki ustawiacie dobrze kij a potem klikacie raz uruchamiając namierzenie siły uderzenia, a kolejne kliknięcie w grze Pool Practice to uderzenie kulki.

Proste? Oczywiście, że proste i wiem, że znakomicie sobie poradzicie. Warto jeszcze spojrzeć na opcje dostępne na dole ekranu tej gry bilard. Tam od lewej znajdziecie: ilość zdobytych punktów, ilość bil wbitych jedna za drugą (dzięki czemu dostaje się w tej grze bilard online więcej punktów), pomoc oraz opcje gry Pool Practice, w których macie możliwość wyłączenia muzyki i dźwięków. I to w zasadzie tyle – do gry w Pool Practice potrzebna jest wam tylko myszka, a więc łapcie ją i zaczynamy zabawę.

Powodzenia!!!

Pool Practice, 8.3 out of 10 based on 3 ratings