Pyjama Jump

Witamy w kosmosie w gry kulki Pyjama Jump. Trwa wojna galaktyczna i wszystkie gry kulki szykują się do walki i do zabicia króla. Jedynie nasza mała kulka zaspała na ważną wojnę i nawet nie zdążyła przebrać się z piżamy w strój bojowy co jest dla nas znacznym utrudnieniem w grze. Tak więc trzeba szybko się zmobilizować i wyprzedzić swoich rywali w gra kulki Pyjama Jump, tak aby zgarnąć nagrodę za zabicie króla i zyskać sławę, stając się największym galaktycznym wojownikiem. Do króla kulki długa droga, a przed nami kilka odcinków do przebycia, tak by na końcu stanąć oko w oko z złym królem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (12 votes cast)


Przejdźmy do opisu rozgrywki gry kulki Pyjama Jump. Tak więc nasza kulka musi pokonać inne kulki, które są w pełni wyposażone w sprzęt bojowy, my musimy swoją kulkę systematycznie ulepszać za zdobywane coinsy ( pieniądze). Coinsy można zdobywać za wygrane walki, jak i również za drugą lub trzecią pozycję. Ulepszać możemy swoją szybkość, kulka wtedy szybciej porusza się w przestrzeni kosmicznej oraz celność – zwiększa się zakres celności dla kulki. Należy rozważnie rozdzielać swoje umiejętności, tak by kulka nie była wolniejsza od innych kulek, ale również bo nie było zbyt ciężko trafić do celu. Pierwsze levele gry Pyjama Jump są stosunkowo łatwe, lecz z każdym kolejnym levelem przeciwnicy rosną w siłę i coraz więcej kłopotów przysporzy nam dotarcie do celu. Gry kulki Pyjama Jump steruje się za pomocą myszki. Najpierw za pomocą celnika ustawiamy odpowiednie trajektoria lotu kulki, tak by w jak najkrótszym czasie dotrzeć do wytyczonego celu.

Cel wędrówki zawsze zaznaczony jest czerwonym kolorem. Jeśli dotkniesz kulką czerwonego pola, zaliczasz etap. Oczywiście nie możesz skończyć na ostatnim miejscu, wtedy odpadasz z rywalizacji. Każda runda zawiera w sobie cztery etapy, w których zawsze eliminowane są kulki które docierają do celu jako ostatni, lub te, które nie dotrą do celu wcale. Istnieje możliwość skrócenia rund w grze kulki online Pyjama Jump. Staje się to wtedy, gdy więcej niż jedna kulka nie trafi w wyznaczone miejsce. Eliminowane są zatem te kulki i runda skraca się o wyznaczoną liczbę etapów. Pamiętaj, że przed startem jest odliczani, dlatego w gra kulkie Pyjama Jump liczy się również refleks. Nie możesz zbyt wcześnie puścić swojej kulki w kosmos, ponieważ zostanie ona zatrzymana przez łańcuch i tracisz możliwość na dalszą rywalizację. Gdy puścisz ją zbyt późno, możesz już nie dogonić swoich przeciwników. W niektórych planszach pojawia się również słońce oraz księżyc, które posiadają swoja siłę przyciągania, należy na to zwrócić uwagę podczas puszczania kulki w kosmos.

Po ukończeniu wszystkich poziomów oraz pokonaniu króla odblokujesz poziom pro mode. Jest on znacznie trudniejszy.

Życzę udanej zabawy z gry kulki Pyjama Jump. Powodzenia. 🙂

Pyjama Jump, 5.8 out of 10 based on 12 ratings