Samuraj Balls

Jeśli jesteście zafascynowani światem Samurajów, jeśli lubicie kulki zuma to z pewnością przypadnie wam do gustu gra Samuraj Balls. W grze tej gracie w klasyczną grę zuma, choć towarzyszyć wam będą samurajskie dźwięki – gdy wystrzeliwujecie usłyszycie jakby machnięcie samurajskim mieczem no i oczywiście towarzyszy wam grafika wzorowana na samurajskim świecie. W tej grze zuma naprawdę czuć klimat, a zabawa jest znakomita – w końcu do przejścia w tej grze kulki zuma macie aż 10 różnych plansz. Gry zuma z reguły są bardzo proste, ale tu jest nieco inaczej – wcale nie tak prosto jest przejść przygotowane plansze.

Samuraj Balls to klasyczne kulki zuma bez dodatkowy bonusów i innych dodatków – jesteście wy i wężyk bardzo szybko biegnących kulek. Każda plansza w tej grze zuma jest inna, dlatego na pewno nie będziecie się nudzić. Chwytajcie więc miesze, tfu myszki i zaczynajcie zabawę razem z nami i grą Samuraj Balls, która jest dostępna dla was zupełnie za darmo. Polecam również inne nasze kulki zuma – gwarantuję, że są one równie fantastyczne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)


Gry zuma mają to do siebie, że zwykle przenoszą nas w jakiś inny świat – tym razem jest to świat Samurajów. Samuraj Balls to świetne kulki zuma, które przeznaczone są dla dużych i małych fanów tego typu gier kulki. Gry kulki w tym również gry zuma słyną z tego, że są bardzo prosta, ale tutaj jest nieco inaczej – Samuraj Balls nie jest wcale taką prostą grą, jakby się mogło wydawać. Dlaczego? Dlatego, że kulki zuma przesuwają się w wężyku bardzo szybko, a tunel, którym biegną jest dość krótki.

Jeśli jednak lubicie kulki zuma to będziecie się świetnie bawić w grze Samuraj Balls. Ponadto jest to idealna gra dla tych, którzy są zafascynowani światem Samurajów – w grze Samuraj Balls towarzyszyć będzie wam znakomita grafika i dźwięki wzorowane na tamtejszym świecie. Pod względem technicznym ta gra zuma jest naprawdę fantastycznie przygotowane, zresztą pod każdym innym względem również jest znakomita i koniecznie musicie w nią zagrać już dziś.

Zasady tej gry zuma są takie jak w klasycznych grach tego typu, czyli musicie tak strzelać kulkami z armatki, aby w wężyku ułożyć obok siebie minimum trzy identyczne kulki zuma. Proste i jasne zasady. Gra Samuraj Balls nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo, ale wcale nie macie tak dużo czasu na namysł, bo kulki bardzo szybko biegną w tunelu, a jeśli nie uda ci się ich usunąć zanim dobiegną do jego końca, to niestety twoja gra w Samuraj Balls zakończy się niepowodzeniem, a przecież chcesz przejść te 10 plansz, prawda?

Warto jeszcze wspomnieć, że w prawym górnym rogu ekranu powitalnego tej gry zuma znajdziesz wyłącznik dźwięku, który podczas samej gry znajduje się w prawym dolnym rogu. Na dole ekranu podczas gry w Samuraj Balls znajdziesz również ilość punktów oraz level, w który grasz. No i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o te kulki zuma. Jedyne co wam potrzebne do gry to myszka, przy pomocy, której wykonujecie wszystkie operacje w grze Samuraj Balls.

Życzę wspaniałej zabawy!!!

Samuraj Balls, 7.3 out of 10 based on 3 ratings