Sea Bubbles

Sea Bubbles to następna gra kulki umieszczona na tej stronie. Każdy już chyba grał w tą grę kulki (w mniej lub bardziej znaną wersją). Szczególnie popularna dziś gra kulki  i wielu gra w nią dziś na telefonach komórkowych z wyświetlaczem dotykowym, gdzie szczególnie fajnie się gra w tą grę kulki, ponieważ polega ona tylko na usuwaniu kulek z ekrany, niby nic prostszego, a jednak trzeba mieć trochę techniki oraz pomyśleć, zanim uczyni się jakiś nieprzemyślany ruch. A teraz przedstawię wam małą historię gry Sea Bubbles, może nie jest ona prawdziwa, ale na pewno jest ciekawa, szokująca i zadziwiająca.

Akcja gry Sea Bubbles rozgrywa się gdzieś tam daleko na dnie głębokiego oceanu. Gdzieś tam daleko porzucono skarb, którego wszyscy piraci próbowali zdobyć, wszyscy próbowali, ale jak dotąd nikomu to się nie udało. Skarb ten w postaci kamieni szlachetnych (kolorowych kulek) leży na dnie tego oceanu do dnia dzisiejszego. I oto właśnie w tej grze kulki zjawiasz się ty: dzielny i wytrwały poszukiwacz przygód, schodzisz na głębokie wody, aby wyłowić skarb. Zadanie w tej grze kulki nie jest łatwe, trzeba za jednym razem zapakować ze sobą jak najwięcej cennych przedmiotów, jednak muszą one być identyczne do siebie. Zdobywaj kolejne skarby zatopione gdzieś na dnie oceanu. To taka mała historyjka, a teraz przejdźmy do sedna, czyli do gry Sea Bubbles.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (6 votes cast)


Mianowicie chodzi o grę kulki, w której twoim zadaniem będzie usuwanie z planszy kulek. By przejść do następnego poziomu gry Sea Bubbles musisz usunąć wszystkie kulki z planszy. Jak już wiesz celem tej gry kulki jest eliminowanie kulek z planszy, lecz, po co na planszy umieszczone są różne kolory tych oto kulek? Otóż to, twoim zadaniem jest usuwanie kulek tego samego koloru, znajdujących się obok siebie. Aby poprawnie zaliczyć zbicie kulek, obok siebie muszą znajdować się, co najmniej dwie kulki tego samego koloru.

Gdy usuniesz z planszy pojedynczą kulkę, zostanie ci odebrana jedna szansa. W grze Sea Bubbles masz do swojej dyspozycji pięć szans, które widzisz po lewej stronie ekranu, przedstawione są one jako meduzy. Wraz ze wzrostem liczby kulek tego samego koloru leżących obok siebie, zwiększa się ich punktacja, a więc aby zebrać dużo punktów musisz obrać odpowiednią taktykę na kulki i wykonywać takie ruchy, aby tych samych kolorów, znalazło się obok siebie jak najwięcej. Najwięcej każdym kolejnym poziomem gra Sea Bubbles staje się coraz trudniejsza, ponieważ kulek tego samego koloru obok siebie jest coraz mniej, a z późniejszymi planszami dodawane są kolejne kolory kulek na ekran.

Gra kulki Sea Bubbles jest bardzo wciągająca i wymaga logicznego myślenia, choć można grać i dla zabawy i wtedy logiczne myślenie można wyłączyć. Twoje wyniki zsumowane z wszystkich plansz są zapisywane po lewej stronie tej gry kulki w bańce z napisem score. Po ukończeniu tej gry kulki możesz swój wynik opublikować i sprawdzić jak wychodzi twoja forma w porównaniu z całym światem. Po każdej ukończonej planszy zostanie ogłoszona przerwa na reklamę, po czym wracasz do gry w następnym, trudniejszym levelu. Wskazówką, jaką mogę podać do tej gry kulki jest to, aby obrać sobie jeden kolor, którego twoim zdaniem jest najwięcej i nie usuwać go. Skasuj najpierw wszystkie pozostałe kolory, a gdy pozostawiony kolor połączy się w jedną wielką plamę dostaniesz dużo więcej punktów.

To właśnie dziś warto zagrać w tą wspaniałą grę kulki, która nigdy się nie nudzi. Ta gra kulki może cię wciągnąć w świat magii na parę dobrych godzin i kto wie czy znów nie powrócisz do niej jutro. Więc nie czekaj dłużej i bież się do gry w grę Sea Bubbles.

Sea Bubbles, 7.3 out of 10 based on 6 ratings