Shooter Froggy

Shooter Froggy to gra zuma, w której panują klasyczne zasady, czyli musicie strzelać tak kulkami by w wężyku obok siebie znalazły się 3 identyczne kulki, kiedy tak się stanie one znikną z planszy, wy dostaniecie punkty i będziecie o krok bliżej od przejścia do kolejnej planszy. Jak to zwykle w grach zuma bywa musicie uważać by wężyk nie dotarł do końca toru, bo wtedy stracicie życie, a w grze Shooter Froggy macie ich zaledwie trzy. Shooter Froggy to fajna gra zuma, która wprawi was w dobry nastrój – wystarczy, że spojrzycie na przesłodką żabkę, która strzela kulkami.

Jeżeli lubicie gry zuma to serdecznie zapraszam was do zabawy w oczku wodnym, w którym kulki rozdaje przesłodka żabcia. Ta gra zuma jest naprawdę świetna i macie w niej do przejścia kilka wspaniałych plansz. Nie brak tu również bonusów, dzięki którym gra jest jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza. Mam nadzieję, że lubicie gry zuma i będziecie się znakomicie bawić z grą Shooter Froggy – jest ona naprawdę świetna i idealna dla graczy w każdym wieku i każdej płci. Udanej zabawy : )

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (13 votes cast)


Gry zuma takie jak Shooter Froggy są bardzo wciągające i dają wiele radości, wystarczy tylko kliknąć PLAY by przekonać się o tym na własnej skórze. Shooter Froggy to gra zuma dla małych i dużych. Jest ona bardzo prosta, ale mimo to ekscytująca i bardzo fajnie się w nią gra. To, że jest prosta nie oznacza również, że można ją lekceważyć – jeden mały błąd a możecie stracić życie, a żyć w grze Shooter Froggy macie tylko trzy, co możecie sprawdzić w prawym dolnym rogu ekranu.

Skoro jesteśmy przy opcjach to warto wspomnieć, że w lewym dolnym rogu tej gry zuma znajdziecie włącznik pauzy, w lewym górnym rogu numer planszy, w którą gracie, a u góry po prawej znajdziecie ilość zdobytych punktów. No i to już w zasadzie wszystkie opcje gry Shooter Froggy. Wspomnę jeszcze, że sterowanie odbywa się za pomocą myszki – wciskając jej lewy przycisk wystrzeliwujecie kulkę.

Opcje już zostały omówione, a jakie zasady panują w grze Shooter Froggy? Takie jak zwykle w grach zuma, a więc musicie tak strzelać kulkami aby w wężyku obok siebie ułożyły się trzy identyczne kulki. Celem gry zuma jest oczywiście usunięcie wszystkich kulek z planszy, zanim wężyk dojdzie do końca trasy i stracicie życie. Do przejścia w grze Shooter Froggy macie kilkanaście fajnych plansz, więc nie ma na co czekać, czas ucieka, łapcie myszki i grajcie razem z nami – gwarantuję, że zabawa będzie znakomita.

Grajcie z nami w Shooter Froggy i zapomnijcie o codziennych problemach. Przenosząc się w kolorowy świat gier zuma zobaczycie lepszy świat, bez stresu, gonitwy i problemów. Zrelaksujcie się grając w Shooter Froggy i odkryjcie lepszą stronę życia.

Shooter Froggy, 6.5 out of 10 based on 13 ratings