Skill Mini Golf: Egypt

Lubicie golfa? Jeśli tak to mamy dziś dla was takie fajne kulki, które noszą nazwę Skill Mini Golf: Egypt. Jest to nietypowa gra kulki ponieważ to mini golf, czyli gra, w której musicie trafić piłeczką do dołka. Plansz w grze Skill Mini Golf: Egypt jest wiele, więc nudzić się nie będziecie, a dodatkowo cała gra toczy się w Egipcie, więc otaczać was będzie niesamowita atmosfera tajemniczości, którą skrywa w sobie kraj faraonów. Jeśli macie więc wolną chwilę to zabierajcie się z nami do Egiptu – na pewno przeżyjecie niesamowitą przygodę.

Skill Mini Golf: Egypt to naprawdę bardzo fajna gra kulki mimo iż jest nietypowa. Spróbujcie zabawić się z nami – zobaczycie jakie mini golf jest fajny – może ta gra kulki zachęci was by zagrać w niego na żywo. Polecam wam gorąco grę Skill Mini Golf: Egypt a wy polećcie ją swoim znajomym – im nas więcej tym lepiej. Grajcie i bawcie się świetnie – mam nadzieję, że te kulki przypadną wam do gustu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (4 votes cast)


Skill Mini Golf: Egypt to fantastyczne kulki, które przeniosą was na pola mini golfowe w Egipcie. Tam w atmosferze tajemniczości bijącej od piramid i wszechobecnego piasku zagrajcie w mini golfa, czyli po prostu musicie wbijać z wyznaczonego miejsca piłeczkę do dołka w jak najmniejszej ilości ruchów – wtedy dostajecie najwięcej punktów. Możecie grać sami lub ze znajomymi w grze wieloosobowej. Jeśli lubicie takie kulki to zapraszamy serdecznie – są one dostępne u nas zupełnie za darmo i może w nie grać każdy bez względu na wiek.

Do gry w Skill Mini Golf: Egypt potrzebna wam jest jedynie myszka – to nią wykonujecie wszystkie akcje. Najpierw musicie kliknąć na wyznaczonym polu by umieścić piłkę, a potem już strzelacie tak by trafić do dołka. Możecie ustawiać moc uderzenia kulki, poprzez odpowiednio długi przytrzymanie przycisku myszki – moc uderzenia kulki możecie śledzić w lewym dolnym rogu ekranu gry Skill Mini Golf: Egypt.

Z innych opcji istotne jest, że w lewym górnym rogu ekranu tej gry kulki znajdziecie wyłączniki muzyki i dźwięków. Warto również zauważyć, że ta gra kulki nie jest ograniczona czasowo, więc możecie spokojnie i na luzie myśleć nad uderzeniem tak długo jak tylko chcecie. Ważne byście z sukcesem przeszli wszystkie plansze gry Skill Mini Golf: Egypt i wzbili się na sam szczyt listy graczy.

Polecam serdecznie te kulki wszystkim fanom naszego portalu i liczę na to, że będziecie się znakomicie bawić oraz że polecicie nasz portal swoim znajomym.

Powodzenia!!!

Skill Mini Golf: Egypt, 6.8 out of 10 based on 4 ratings