Smart Ball

Smart Ball to gra kulki, która powstała na bazie gry angry birds. Grafiką może i się różni znacznie, ale polega na mniej więcej tym samym – trzeba zrzucić kulkę na ziemię, podobnie jak w grze angry birds trzeba było zrzucić klatkę by uwolnić ptaki. Jeśli lubicie proste, ale wciągające gry kulki to serdecznie zapraszamy – na pewno wybierając grę Smart Ball nie będziecie się nudzić. Jest to wieloplanszowa gra kulki więc czeka was naprawdę mnóstwo fantastycznej zabawy i wiele radości, a także dłuższa chwila relaksu.

Nudzisz się? Masz wolną chwilę? Zagraj z nami w fantastyczne kulki i baw się wyśmienicie.   Ta gra kulki jest idealna dla dzieci i dla dorosłych. Nie wymaga ona od was zbyt wiele myślenia i trudu – wystarczy dobrze nacelować i wystrzelić kulkę z procy, by zrzucić inną kulkę i przejść do kolejnego etapu. Zadanie bardzo proste, więc powinniście dać sobie z nim radę. Zapraszamy, więc do zabawy – nie ma na co czekać : ) Zachęcam was również do dawania gwiazdek – twórzcie z nami ranking najpopularniejszych gier kulki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


Jeżeli kiedykolwiek graliście w grę Angry Birds, to nie powinniście mieć problemów z grą Smart Ball, gdyż tutaj również musicie wystrzeliwać coś z procy, a tym czymś jest kulka. W grze Smart Ball nie strzelacie jednak to klatki z ptakiem, a do innej kulki by ta spadła na ziemię. Proste? Oczywiście, że tak – przecież wszystkie gry kulki są bardzo łatwe do przejścia i dzięki temu kochają je i mali i duzi.

W grze Smart Ball nie ma zbyt wielu opcji – trzeba tylko zapamiętać, że strzela się za pomocą myszki naciągając procę a następnie zwalniając przycisk myszki. Grunt to dobrze ją ustawić, by udało się czym prędzej zrzucić kulkę, gdyż macie tylko 5 strzałów.  I to już w zasadzie wszystko – nie ma tu punktów, ani innych opcji – Smart Ball to typowa gra dla relaksu i świetnej zabawy, a nie dla rywalizacji o punkty, miejsce na liście, zwycięstwo.

Darmowe kulki to jedne z najpopularniejszych gier w sieci. Zapraszam więc was serdecznie do zabawy czy to z grą Smart Ball czy też z innymi grami kulki, których na naszym portalu nie brakuje. Grajcie, oceniajcie je i bawcie się znakomicie. Na pewno każdy z was znajdzie na naszym portalu jakieś darmowe kulki dla siebie, niekoniecznie musi to być gra Smart Ball, która nie każdemu musi się podobać. Jest w czym wybierać więc nie czekajcie ani chwili dłużej – cenny czas ucieka, a chyba lepiej poświęcić go na wspaniałą zabawę niż na zastanawianie się w co zagrać.

Życzę udanej zabawy!!!