Smiley adventure

Dla fanów gier kulki online mamy kolejną znakomitą grę, która nosi nazwę Smiley adventure. Jest to logiczna gra kulki, w której wcielacie się w postać kulki Smiley. Kulka ta znajduje się na planszy, która w każdym etapie gry jest inna. Celem tej gry kulki jest zaprowadzenie Smiley do specjalnego otworu, który znajduje się gdzieś na planszy. Nie jest to jednak taka prosta sprawa, bo możecie poruszać się tylko od kamienia do kamienia, bo inaczej wasza kulka wypadnie za planszę i przegracie.

Smiley adventure to kulki dla dużych i małych. W grze macie do przejścia 10 bardzo fajnych i wciągających etapów. Żaden z nich nie jest ograniczony czasowo, a więc nie musicie się podczas gry w te kulki spieszyć. Wszystko spokojnie i na luzie – typowa gra kulki stworzona dla relaksu. Jeśli macie problem z przejściem któreś z plansz zerknijcie do jak przejść Smiley adventure.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


Smiley adventure to bardzo wciągająca gra kulki, w której jednak trzeba nieco pomyśleć, bo końcowe plansze są stosunkowo trudne. Jednak jak wyżej było podane przygotowaliśmy dla was małą ściągawkę, którą możecie znaleźć tutaj. Mam nadzieję, że filmy będą pomocne i dzięki nim każdemu uda się przejść kulki Smiley adventure.

W tej grze kulki nie ma zbyt wielu opcji, które musicie zapamiętać. Najważniejsze to wiedzieć, że poruszacie się przy pomocy strzałek. Jednak poruszać się w grze kulki Smiley adventure nie wolno dowolnie, a tylko tak, że od kamienia do kamienia. Jeśli naciśniecie strzałkę i na swej drodze nie napotkacie żadnej ściany to wylecicie poza planszę i wasza gra dobiegnie końca. Całej gry jednak nie rozpoczynacie od nowa, a po prostu możecie powtórzyć level, w którym wam się nie udało.

Celem te gry kulki jest zaprowadzenie Smiley’a na specjalne pole, które miga gdzieś na planszy. Na początku jest to bardzo proste i można to zrobić w kilku ruchach, jednak z każdą kolejną planszą, a jest ich 10, jest coraz trudniej. Gra kulki Smiley adventure jest grą logiczną, a więc będziecie tu musieć wysilić co nieco swoje szare komórki.

W tej grze kulki nie są zliczane żadne punkty, a jedynymi dodatkowymi opcjami są: wyłącznik dźwięku w prawym górnym rogu, reset planszy w prawym dolnym rogu oraz numer planszy, w którą gracie w lewym dolnym rogu. No i to w zasadzie na tyle jeśli chodzi o tę grę kulki. Mam nadzieję, że zasady gry są dla was jasne i będziecie się znakomicie z nami bawić !!!

Udanej przygody!!!