SnowBalls

SnowBalls to bardzo proste, jakby 3 etapowe kulki utrzymane w zimowo-świątecznym klimacie. W tej grze kulki macie za zadanie rzucać śnieżynkami w tarczę, z którą będzie wyskakiwał renifer Rudolf, którego zapewne znajdzie z zaprzęgu Mikołaja. Gra SnowBalls jak na kulki przystało jest bardzo prosta i składa się z trzech rzutów, gdzie w każdy z rzutów mierzona jest celność oraz szybkość reakcji. Im celniej i im szybciej traficie w tarczę, tym więcej punktów zdobędziecie i zajmiecie wyższe miejsce na liście graczy.

SnowBalls to świetna gra kulki, która nastroi cię w świąteczny humor i przyniesie ci nieco zimowej atmosfery. Dzięki tej grze kulki znakomicie się zrelaksujesz, a także będziesz się świetnie bawić. Choć gra kulki SnowBalls jest stosunkowo krótka to można się wciągnąć na tyle, że będzie się chciało ciągle pobijać kolejne rekordy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)


Gry kulki są przeróżne, jednak w takie kulki jeszcze u nas nie graliście – prezentuję wam SnowBalls – świetne kulki w zimowo-świątecznym klimacie, które polegają na strzelaniu śnieżkami w tarczę, z którą zza choinek na planszę wyskakuje przesłodki renifer Mikołaja o imieniu Rudolf. Jeśli macie ochotę na takie zimowe kulki to serdecznie zapraszam was do zabawy razem z nami.

SnowBalls to bardzo proste kulki przy których na pewno będziecie się świetnie bawić. W tej grze kulki jedyne co musicie zrobić to jak najtrafniej za pomocą myszki rzucić śnieżką w tarczę. Im szybciej to zrobicie – tym więcej punktów zdobędziecie. Macie łącznie 3 rzuty, gdzie w każdym z rzutów w grze SnowBalls mierzona jest celność – czyli jak blisko środka tarczy trafiliście oraz szybkość, jak szybko po wyskoczeniu renifera uderzyliście śnieżką w tarczę.

Proste? Oczywiście, że proste, bo takie są wszystkie kulki. W grze SnowBalls ciekawe jest to, że niewiele jest świątecznych gier kulki, a taka jak SnowBalls jest jedyna w swoim rodzaju. Jeśli chcecie już poczuć zimową atmosferę i świąteczny nastrój to serdecznie zapraszam was do zabawy – do gry potrzebne są wam jedynie chęci, wolna chwila i myszka.

Jeśli chodzi o dodatkowe opcje w grze SnowBalls to takich za wiele nie ma. W zasadzie jest tylko jedna opcja – wyłącznik dźwięków, który znajduje się w prawym dolnym rogu tej gry kulki. No i to by było na tyle. Punkty, które udało wam się zdobyć podczas gry SnowBalls zostaną wam wyświetlone na końcu gry.

Życzę wam udanej zabawy i wesołych świąt!!!

SnowBalls, 10.0 out of 10 based on 2 ratings