Snowbowl

Snowbowl to zimowe kulki, w których gracie dość nietypowe kręgle. Dlaczego nietypowe? Dlatego, że zamiast klasycznego toru i puszczania kulki,w taki sposób jak to zwykle bywa w grze kręgle, tutaj musicie sterować kulką za pomocą myszki zbierając po śnieżnej ścieżce gwiazdki i zbijając na końcu kręgle. Gra Snowbowl jest wieloplanszowa i celem każdej z plansz jest zdobycie jak największej ilości punktów poprzez zebranie wszystkich gwiazdek i rozbicie wszystkich kręgli.

Snowbowl to kulki dość nietypowe, ale godne uwagi. Snowbowl to naprawdę fajna gra kulki przy której można się świetnie bawić i to nie tylko samemu, bo można grać na zmianę z kolegą. Polecam wszystkim grę Snowbowl – i tym małym i tym dużym. Grajcie razem z nami i bawcie się znakomicie. Zimowe kulki Snowbowl już czekają na ciebie. Łap kulę i wchodź na tor – zaczynamy!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)


Snowbowl to gra kręgle przeniesiona w zimowy plener. W tej grze kulki macie za zadanie przejść wszystkie dostępne plansze z jak najlepszym wynikiem, na który w grze Snowbowl wpływa nie tylko ilość zbitych pachołków, ale również ilość zebranych po drodze gwiazdek. W grze Snowbowl nie ma zbyt wielu opcji, ale mimo to gra jest znakomita. Jedyne co z opcji w grze Snowbowl da się zauważyć to ikonę domku w lewym górnym rogu planszy, która oznacza wyjście do menu głównego tej gry kulki oraz wyłączniki dźwięku i muzyki w grze znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu. Podczas toczenia kulki da się jeszcze zauważyć dwa kolorowe paski po lewej i prawej stronie. Pasek po lewej pokazuje zniszczenie kulki – jeśli dojdzie do końca to przegracie, a pasek po prawej pokazuje prędkość kulki – im większa tym większa jest siła uderzenia.

W grze Snowbowl poruszacie kulką za pomocą myszki. Klikacie na nie a potem już tylko przesuwać myszkę w lewo, prawo w przód lub tył, manewrując kulką. Podczas manewrów musicie zbierać gwiazdki oraz unikać przeszkód takich jak drzewa, zaspy, kamienie, itp. Jeśli nie będziecie ich unikać w tej grze kulki to wasza śnieżna kulka do kręgli ulegnie zniszczeniu i niestety gra Snowbowl dobiegnie końca.

Snowbowl jest prostą grą kulki i nawet dziecko z nią sobie poradzi. W tej grze kulki możecie porać w nietypowe kręgle, więc gra ta spodoba się pewnie wszystkim tym, którzy lubią grywać w kręgle. Kręgle to bardzo fajna gra, która daje wiele radości, stąd też gra Snowbowl także znakomicie bawi. Jeśli macie, więc wolną chwilę to koniecznie grajcie razem z nami w te zimowe kulki. Gwarantuję, że nie będziecie się nudzić!!!

Snowbowl, 10.0 out of 10 based on 1 rating