Sonic Bubbles

Sonic Bubbles to kolejna propozycja na darmowe gry kulki, którą mamy dzisiaj dla was. Ta gra kulki jest bardzo prosta, ale wciągająca. Macie w niej do przejścia kilkanaście rund, na które składa się kilkanaście plansz, więc nuda wam nie grozi. Sonic Bubbles to proste kulki, ale trzeba uważać na czas, który jest ograniczony w każdej z plansz. Warto szybko przechodzić plansze, by dostać bonusowe punkty i wzbić się na szczyt listy graczy, którą zamieszczamy nieco dalej w opisie tej gry kulki.

Każdy kto lubi darmowe kulki powinien zagrać z nami w grę Sonic Bubbles. Jest to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Można się przy tej grze znakomicie zrelaksować i odprężyć, a także oderwać od szarego, ponurego świata i problemów, które stale narastają. Jeżeli chcecie chwilę odetchnąć to zapraszam serdecznie do zabawy z grą Sonic Bubbles.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (12 votes cast)


Dla fanów gier kulki mamy kolejną propozycję a jest nią gra Sonic Bubbles. Jeżeli macie wolną chwilkę to koniecznie zagrajcie teraz razem z nami – darmowe kulki Sonic Bubbles już na was czekają. Łapcie za myszki i bawcie się z nami – nic was to nie kosztuje, a w zamian daje wam mnóstwo wspaniałej zabawy i relaksu. Gotowi na super zabawę?

Jeżeli tak to przybliżę wam nieco zasady tej gry kulki. Tak, więc chodzi o to aby usunąć z planszy wszystkie stałe elementy. Jak tego dokonać? Musicie odbić się od nich piłeczką (piłeczkami), ale nie takimi standardowymi, które otrzymacie na początku planszy, a takimi błyszczącymi. Jak sprawić, aby piłki błyszczały? Musicie ułożyć na planszy specjalne bańki, od których kulki się odbiją i staną się błyszczące. Bańki umieszczacie w dowolnym pustym miejscu na planszy za pomocą myszki. Proste?

Jasne, że tak, dlatego sądzę iż nie będziecie mieć żadnych problemów z przejściem gry Sonic Bubbles i dostaniem się na szczyt listy graczy. Zabawa z grą kulki Sonic Bubbles jest fantastyczna mimo ograniczenia czasowego. Czas zobaczycie w grze Sonic Bubbles jako pasek na górze, na środku ekranu. Jeżeli chodzi o opcje tej gry kulki to po lewej macie extra punkty a po prawej ilość zdobytych punktów podczas całej tej gry kulki. Na środku u góry poza czasem macie wyłącznik dźwięków, pauzę oraz wyjście z gry kulki Sonic Bubbles.

No i to już wszystkie opcje i zasady gry kulki Sonic Bubbles. Pozostaje mi już tylko życzyć wam wspaniałej zabawy i powodzenia!!!

Sonic Bubbles, 5.0 out of 10 based on 12 ratings