Space Bubbles

Space Bubbles to przyjemna gra pryskające kulki, która przeniesie was w przestrzeń kosmiczną. W grze kulki Space Bubbles macie za zadanie przejść wszystkie plansze, a przechodzi się je jak zwykle to bywa w grach pryskające kulki poprzez usunięcie wszystkich kulek z planszy. Usuwa się je poprzez strzelanie do nich w taki sposób, aby obok siebie znalazły się trzy identycznego koloru kulki. UWAGA na kolory – bywa, że są one naprawdę podobne ; ) Wierzę jednak, że jesteście mistrzami i nie będziecie mieć z tym problemów.

Gra kulki Space Bubbles to rozrywka dla każdego bez względu na wiek, rasę czy płeć. Każdy może się świetnie bawić z kosmiczną grą kulki Space Bubbles. Gra jest dostępna u nas 24h na dobę zupełnie za darmo, więc śmiało możecie w nią grać zawsze wtedy, kiedy macie czas. Gra kulki Space Bubbles ma przyjemną dla oka grafikę i ogólnie jest bardzo przyjemna, więc gra się bardzo fajnie. Gra kulki Space Bubbles jest również prosta, więc początkujący gracze także dają sobie radę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (11 votes cast)


Space Bubbles już na was czeka. Jest oczywiście jak wspomniałam darmowa, więc śmiało grajcie i bawcie się świetnie. Do sterowania w grze potrzebujecie tylko myszki, więc skomplikowanej obsługi tutaj nie będzie : ) W grze pryskające kulki Space Bubbles chodzi o to, aby tak z góry ekranu wystrzeliwać kulki, aby na puli kulek na środku ułożyły się obok siebie trzy tego samego koloru kulki. Zadanie proste, ale jeśli kilka razy z rzędu nie uda wam się nic usunąć to na planszę losowo wlatują nowe kulki.

Takie rozwiązanie w grze kulki Space Bubbles utrudnia nieco grę, ale z drugiej strony dodaje tej grze pryskające kulki pikanterii. Pikanterii dodaje również nieubłaganie uciekający czas – kiedy wam go zabraknie to niestety wasza gra w Space Bubbles dobiegnie końca, a chyba tego nie chcecie co? Lista graczy czeka, fajnie by było zająć na niej czołowe miejsce, prawda? Aby tak się stało musicie grać w kulki Space Bubbles jak najdłużej i zbierać wszelkie możliwe punkty – także za bonus czasowy, kiedy wam się uda bardzo szybko przejść planszę.

Jak już wspomniałam w grze Space Bubbles potrzebna wam jest tylko myszka, na jej lewym  przycisku strzelacie kulkami. Kulki można odbijać od krawędzi planszy – obierzcie jednak dobry tor lotu, żeby nie popełnić gafy : ) Jeśli chodzi o opcje dostępne w grze Space Bubbles znajdziecie po lewej stronie ekranu. Tam od góry macie: czas, ilość żyć, poziom, w który gracie, ilość zdobytych punktów. W prawym górnym rogu ekranu tej gry kulki znajdziecie przycisk pauzy.

No i to by było na tyle : ) Zapraszam na kosmiczną przygodę z gra Space Bubbles!!!

Space Bubbles, 6.2 out of 10 based on 11 ratings