Speedy Ball

Kulki online to rozrywka dla każdego bez względu na wiek. Dziś mamy dla was grę kulki, która jest grą zręcznościową. Macie ochotę na taką grę? Jeśli tak to przedstawiam wam kulki Speedy Ball. To gra kulki, w której macie to przejścia kilka kosmicznych tras. Dlaczego kosmicznych? Dlatego, że cała akcja tej gry kulki rozgrywa się w kosmosie. Za zadanie w grze Speedy Ball macie w określonym czasie przejść całą trasę nie tracąc przy tym żyć. Jeśli stracicie wszystkie życia to wasza gra niestety dobiegnie końca. Piszecie się na to?

Mam nadzieję, że tak, bo Speedy Ball to naprawdę znakomite kulki online, które są godne uwagi. W grze tej zdobywacie punkty, dzięki którym możecie znaleźć się na liście zwycięzców. Im wyżej chcecie być, tym więcej tras w jak najkrótszym czasie musicie przejść. Ile trwa trasa? Dość długo by się zmęczyć i popełnić kilka gaf. Jednak jestem pewna, że po kilku próbach nie będzie na was mocnych i uda wam się przejść całą grę. Naprawdę wam tego życzę, bo ta gra kulki jest znakomita.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (8 votes cast)


Speedy Ball to kulki online, dzięki którym nieco poćwiczysz swoją zręczność. Dlaczego speedy? Speedy znaczy się szybki, a nazwa wzięła się stąd, że ta gra kulki naprawdę toczy się szybko. Na początku zobaczycie ekran główny, gdzie warto kliknąć przycisk OPTIONS, a tam wyłączyć muzykę i dźwięki w grze, jeśli wiecie, że będą was one rozpraszać. Warto też zapoznać się tutaj z tym, jak w grze kulki Speedy Ball steruje się toczącą się kosmicznymi ścieżkami kulką. A jak się steruje?

To proste – kulkę możecie przesuwać w lewo i prawo, a robi się to na odpowiadającym tym kierunkom strzałkach, stosuje się tu również spację do wykonywania skoków. Po co skakać? Po to, by przeskakiwać przeszkody. Nie zawsze wszystkie „dziury” na trasie da się ominąć przez manewrowanie pomiędzy nimi za pomocą strzałek, czasami ta gra kulki wymusza na graczu zastosowanie skoków, co często prowadzi do katastrofy, czyli stracenia życia, jeśli źle wymierzy się miejsce lądowania kulki.

Po uruchomieniu te gry kulki przez naciśnięcie przycisku PLAY zobaczycie pierwszą kosmiczną trasę. Na początku wasza kulka turla się po szarej powierzchni i czas nie jest jeszcze odliczany, ale kiedy wejdziecie na właściwą, niebieską trasę to czas, który znajduje się u góry ekranu tuż obok punktów, znajdujących się w prawym górnym rogu, nieubłaganie zacznie uciekać. Kulka będzie poruszała się z określoną prędkością, którą możecie śledzić u góry ekranu po lewej stronie tuż obok dostępnej ilości żyć, którą znajdziecie w lewym górnym rogu.

Prędkość kulki podczas gry będzie wzrastać co jest o tyle ważne, że jeśli będziecie się zbyt wolno ruszać to zabraknie wam czasu i przegracie. Szybciej kulka może poruszać się jeśli najedziecie nią na zielone pola, które od czasu do czasu znajdziecie na trasie. Wtedy kulka dostaje przyspieszenia, ale też bardzo łatwo wtedy stracić życie, ale kto nie ryzykuje – ten nie wygrywa.

Jak długo trwa jedna trasa tej gry kulki? Tak długo, aż szary pasek, który biegnie na dole ekranu gry Speedy Ball dobiegnie do końca. Jeśli tak się stanie przejdziecie do kolejnej trasy. Nazwę trasy możecie zobaczyć w prawym dolnym rogu ekranu gry Speedy Ball.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gry Speedy Ball? Może tyle, że jeśli podczas gry w te kulki chcecie włączyć pauzę to wystarczy wcisnąć klawisz ESC na klawiaturze. No i to by było na tyle. Mam nadzieję, że te kulki przypadną wam do gustu i będziecie się znakomicie bawić.

Powodzenia!!!

Speedy Ball, 6.0 out of 10 based on 8 ratings