Springo Bingo Deluxe

Springo Bingo Deluxe to ciekawa gra kulki, która jest połączeniem takich gier jak Bejeweled, Gemswap oraz Bingo. W tej grze kulki musisz tak przestawiać ze sobą kulki aby w pionie bądź poziomie znalazły się co najmniej 3 takiego samego koloru. Na każdej kulce jest jakaś litera ( B I N G O ) lub numer – co jest znane z gry bingo. Za usuwanie z planszy określonych liter, które migają w lewym dolnym rogu można dostać bonusowe punkty.

Ostatecznym celem gry Springo Bingo Deluxe jest jednak oczywiście ułożenie bingo z liczb, które są na planszy, a aby to zrobić musicie usuwać kulki tak, aby te z liczbami znalazły się na samym dole planszy, gdzie znajdują się specjalne otworzy, przenoszące kulki z liczbami do panelu po prawej stronie ekranu. Mam nadzieję, że gra Springo Bingo Deluxe przypadnie wam do gustu i nie raz powrócicie jeszcze do nas, aby w nią zagrać. Kulki Springo Bingo Deluxe to idealna rozrywka dla dużych i małych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (11 votes cast)


Springo Bingo Deluxe jak było wspomniane jest połączeniem 3, a nawet 4 ( licząc, że to gra kulki) wspaniałych gier, które są uwielbiane przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Zasady gry Springo Bingo Deluxe są bardzo proste – musisz usuwać kulki i ułożyć bingo. Zasady może i są proste, jednak sama gra Springo Bingo Deluxe do najprostszych nie należy, gdyż liczb do ułożenia bingo trzeba sporo, a czasu na to jest niewiele. Jak grać w kulki Springo Bingo Deluxe?

Po pierwsze musicie przekładać pomiędzy sobą kulki tak, aby utworzyły linię poziomą bądź pionową, w której będą co najmniej 3 takie same kulki. Pamiętajcie, że kulki można tylko wtedy przesunąć, gdy utworzą linię, w innym wypadku nie jest to możliwe. Kiedy już wiemy, jak usuwać kulki z planszy to warto zwrócić uwagę na to, które usuwamy i wybierać te, które mogą nam dać bonusowe punkty. Bonusowe punkty dają nam natomiast te kulki, które migoczą w napisie BINGO w lewym dolnym rogu ekranu.

Na bonusie jednak nie należy skupiać się w grze Springo Bingo Deluxe najbardziej, gdyż najważniejsze jest tutaj ułożenie bingo, czyli wypełnienie tabelki po lewej stronie gry kulkami, które zawierają liczby. Jak sprawić, że kulki się tam znajdą? Musicie w taki sposób usuwać kulki z planszy, aby te z liczbami przesuwały się na sam dół planszy. Kiedy znajdą się na samym dole pod nimi otworzą się zapadnie i kulki zawędrują do tabeli.

Wspomniała, że gra kulki Springo Bingo Deluxe jest ograniczona czasowo, a pozostały czas gry możecie podejrzeć w lewym górnym rogu, żeby jednak gra nie była zbyt trudna macie w grze Springo Bingo Deluxe różne narzędzie pomocnicze, które znajdziecie w panelu po lewej stronie ekranu. Są tam bomby, a także narzędzia, które potrafią przesuwać całe line kulek w pionie bądź poziomie, a więc są to naprawdę pomocne w grze Springo Bingo Deluxe rzeczy i mam nadzieję, że będziecie chętnie z nich korzystać.

Na koniec dodam jeszcze, że w prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięków i muzyki w grze, a także w samym rogu włącznik pauzy, która czasem w grze Springo Bingo Deluxe się przydaje. Jeżeli chodzi o sterowanie to oczywiście wykorzystujecie do niego myszkę. No i to tyle jeśli chodzi o grę kulki Springo Bingo Deluxe. Myślę, że ta gra kulki przypadnie wam do gustu i będziecie się znakomicie bawić.

Życzę szybkiego ułożenia BINGO!!!

Springo Bingo Deluxe, 8.0 out of 10 based on 11 ratings