Summer Marble

Summer Marble to bardzo fajne kulki zuma, które przeniosą w was w wakacyjną atmosferę. Akcja gry zuma Summer Marble rozgrywa się na rozgrzanej słońcem plaży przy szumie morza, a może i oceanu… Mmmmm od razu wracają wspomnienia z wakacji  – słońce, plaża, morze, pełen luzzz i drinki z parasolką no albo coca cola : ) Ahhh szkoda, że lato minęło i znów mamy zimę, ale za to teraz macie więcej czasu by pograć w nasze kulki zuma : ) Nie ma to jak dobra gra w chłodne i długie wieczory, prawda?

Jeśli macie wolną chwilę to zapraszam do zabawy razem z nami. Szczególnie polecam gry zuma w tym grę Summer Marble, ale oczywiście pozostałe nasze gry kulki również są godne uwagi, więc śmiało przebierajcie w grach i bawcie się długimi godzinami. Relaks jest potrzebny każdemu, więc sobie nie żałujcie – praca i nauka to nie wszystko – człowiek od czasu do czasu musi się zabawić. Nasze gry kulki w tym kulki zuma są dostępne za darmo, więc bez obaw możecie grać nawet całymi dniami i nocami : )

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (14 votes cast)


Summer Marble to kolejne kulki zuma, przy których możecie się zrelaksować i oderwać od szarej rzeczywistości. Naprawdę szarej, bo zawitała już jesień i powoli powoli idzie do nas zima. Wieczory coraz dłuższe i chłodniejsze, z domu wychodzić się nie chce, więc zapraszam do gry w kulki zuma. Dziś na tapetę bierzemy kulki zuma Summer Marble. Mam nadzieję, że ta gra zuma wam się spodoba. Może i na pierwszy rzut oka nie zachwyca grafiką, ale gra się w nią bardzo fajnie, więc gorąco zachęcam do zabawy : )

Zadanie w grze kulki zuma Summer Marble jest proste – musicie usunąć wszystkie kulki biegnące w wężyku. Głównym celem jest zebranie określonej ilości każdego koloru kulek – macie to po prawej w dolnym rogu – jak zbieracie kulki to rośnie pasek przy danym kolorze. Widzicie? Jak uzbieracie z każdego koloru wymaganą ilość to już jest sukces – potem już tylko musicie usunąć pozostałe kulki z planszy w grze Summer Marble. Zadanie jest bardzo proste i nikt nie powinien mieć z nim problemów. Kulki lecą stosunkowo wolno, więc na pewno każdemu z was uda się za nimi nadążyć.

Sterowanie w grze kulki zuma Summer Marble odbywa się jak zwykle za pomocą myszki – strzelacie na jej lewym przycisku. Jeśli chodzi o opcje, które są dostępne w grze zuma Summer Marble to na górze w prawym rogu macie pauzę – przydaje się zawsze, bo dość często trzeba odejść od komputera chociażby siku : ). Idąc niżej po prawej macie ilość zdobytych punktów, no i potem wspomniane już wcześniej kulki. No i to tyle – nie ma tego dużo, więc nikt się nie pogubi.

W grze zuma Summer Marble niestety nie mamy rankingu graczy, ale zapisujcie wyniki i porównujcie ze znajomymi, a także z własnymi, kolejnymi wynikami. Bijcie rekordy i bawcie się świetnie. Gra zuma Summer Marble jest naprawdę fajna i można się przy niej odprężyć. Polecam ją każdemu kto lubi kulki zuma. A jeśli to nie to czego szukacie to sprawdźcie inne nasze gry kulki – mamy ich naprawdę dużo na naszym portalu. Zapraszam serdecznie do zabawy na słonecznej plaży gry Summer Marble.

Summer Marble, 7.7 out of 10 based on 14 ratings