The Chaos Reactor

The Chaos Reactor to wciągające kulki online, w których macie możliwość zagrania w jeden z dwóch modeli gry: pierwszy to gra standardowa, gdzie do przejścia macie 33 levele, a drugi to gra na przetrwanie, czyli musicie zebrać jak najwięcej punktów w określonej ilości ruchów. W obu wersjach tej gry kulki macie możliwość wpisania się na listę zwycięzców, którą zamieszamy pod grą The Chaos Reactor. The Chaos Reactor to bardzo fajna gra kulki, gdy tutaj trzeba co nieco pomyśleć, aby przejść wszystkie etapy gry. Myślenie w grze The Chaos Reactor polega na tym, że trzeba wybrać odpowiednią kulkę, aby wywołać reakcję łańcuchową.

Reakcja łańcuchowa jest tutaj najważniejsza i to od niej wszystko zależy dlatego tak istotne jest wybranie odpowiedniej kulki, która wszystko rozpocznie. Kulki tutaj są różnego typu, ale o tym za momencik w każdym jednak wypadku są one bardzo pomocne i warto wiedzieć, jak poszczególne z nich działają. Warto również zbierać małe kuleczki, które pozostają na planszy po zniszczeniu dużych kulek. Dzięki nim możesz zdobywać medale  i dodatkowe punkty, a tym samym stanąć wyżej na liście zwycięzców. Zachęcam do zabawy z grą The Chaos Reactor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


The Chaos Reactor to gra kulki dla dużych i małych fanów naszego portalu. Choć w grze trzeba co nieco pomyśleć to i tak jest to banalnie prosta gra kulki i z pewnością bardzo szybko uda wam się przejść wszystkie dostępne w grze levele, ale oczywiście pozostaje jeszcze drugi model gry, który jest nieco trudniejszy. Zresztą sami zobaczycie jak wypróbujecie grę The Chaos Reactor. Jestem pewna, że przypadnie wam ona do gustu i będziecie się przy niej znakomicie bawić przez długie godziny.

Jak na wstępie wspomniałam w grze kulki The Chaos Reactor trzeba wywołać reakcję łańcuchową, a jak wiadomo każda reakcja zaczyna się od jakiegoś konkretnego punktu,w tym wypadku konkretnej kulki, której wybór jest bardzo istotny. Na planszy mamy różne kulki :

  • zwykłe białe, które reagują na inne tylko, gdy one się jej dotykają
  • czarne, które reagują na inne kulki, które są w pobliżu
  • szaro-niebieskie, które działają  różnych kierunkach i w danych kierunkach usuwają wszystkie kulki na swej drodze
  • szaro-czerwone, które wysyłają promienie elektryczne i usuwają wszystko co jest w ich zasięgu
  • zielone, które ukatywniają 3 kulki (inne reaktory) w pobliżu siebie
  • inne jeżeli o jakiś zapomniałam, jeśli by się tak zdarzyło (choć nie sądzę) to na początku misje zostanie omówione ich działanie

Jak, więc widać w grze kulki The Chaos Reactor mamy różne pomoce i choć trzeba zacząć od dobrej kulki to gra ta jest bardzo prosta. Z ważniejszych opcji tej gry kulki to opcje ukazane na górze gry. Zaczynając od lewej macie: ilość małych kuleczek, którą udało wam się zebrać, procent kulek które usunęliście z planszy, procent kulek, który musicie usunąć z planszy, ilość ruchów, jakie możecie wykonać, ilość zdobytych punktów, najlepsza ilość punktów, jaką udało ci się w danej planszy zdobyć i na końcu level, w który aktualnie gracie.

W grze The Chaos Reactor nie ma możliwości włączenia pauzy, jednak ta gra kulki nie jest ograniczona czasowo, więc pauza nie jest potrzebna. Z innych opcji gry The Chaos Reactor warto wiedzieć, że wciskając na klawiaturze literę „M” wyłączycie/włączycie dźwięk w grze, zaś wciskając ESC wyjdziecie z gry do ekranu powitalnego. Z opcji i zasady gry The Chaos Reactor to już wszystko. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić i jeszcze nie raz do nas powrócić, aby zagrać w tę lub inne nasze gry kulki.

Elektryzującej zabawy!!!