Tradycyjne Kulki

Grę Tradycyjne Kulki świetnie już znacznie, bo możecie w nią zagrać online na naszym portalu. Teraz umożliwiamy wam pobranie gry Tradycyjne Kulki na wasz komputer, abyście mogli cieszyć się wspaniałą zabawą nawet wtedy, gdy nie będziecie mieli dostępu do internetu. Podoba wam się ten pomysł? Mam nadzieję, że tak, bo ta gra kulki jest naprawdę godna uwagi tym bardziej, że stworzył ją nasz rodak Jarosław Lewandowski.

Zasady gry Tradycyjne Kulki są bardzo proste – musicie tak przekładać kulki na planszy, aby obok siebie w pionie bądź poziomie, a nawet na ukos znalazły się co najmniej 5 identyczne kulki. Jeśli uda wam się w ten sposób ułożyć trzy takie same kulki to znikną one z planszy, a wy dostaniecie punkty. Punkty możecie zobaczyć po lewej stronie ekranu. Tam też poniżej licznika punktów możecie zobaczyć jakie będą kolejne kulki, co znacznie ułatwia grę, gdyż możecie przemyśleć kolejne kroki.

Jeżeli chodzi o grę Tradycyjne Kulki to warto jeszcze wiedzieć, że po każdym ruchu, w którym nie udało wam się zbić kulek na planszy losowo pojawiają się trzy kolejne kulki, te trzy, których kolory możecie zobaczyć po lewej stronie ekranu. Rozpoczynając grę Tradycyjne Kulki możecie wybrać poziom trudności gry, a robi się to poprzez wybranie ilości dostępnych kolorów, a możliwości macie takie: 5 kolorów, 7 kolorów oraz 9 kolorów. Im więcej kolorów wybierzecie tym gra kulki będzie trudniejsza.

Samo poruszanie się w grze Tradycyjne Kulki jest bardzo proste – jedyne co wam potrzebne do myszka. Klikacie nią na wybranej kulce, a następnie na pustym polu, na które daną kulkę chcecie przenieść. Aby kulka się przemieściła to musicie pamiętać o tym, aby nie blokowały ją inne kulki. Ta gra kulki dobiega końca kiedy już żadnej kulki nie da się umieścić na planszy.

Mam nadzieję, że gra ta przypadnie wam do gustu i chętnie polecicie ją swoim znajomy. Poniżej możesz pobrać grę Tradycyjne Kulki na swój komputer oraz zapoznać się ze screenami z gry. Życzę udanej zabawy!!!

Pobierz Tradycyjne Kulki


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (116 votes cast)

Screenshoots z gry Tradycyjne Kulki:

[nggallery id=1]

Jak grać w Tradycyjne Kulki – film instruktażowy:

Informacje techniczne:
  • Licencja: Freeware
  • Rozmiar: 119 KB
  • System: Windows 95/98/Me/2000/XP
  • Producent: Jarosław Lewandowski
Tradycyjne Kulki, 5.8 out of 10 based on 116 ratings