Tradycyjne kulki

Tradycyjne kulki to jedna z najbardziej znanych wersji kulek. Jest to kopia znanej i kochanej przez wiele osób gry kulki, która niegdyś była w systemach Windows. Gra ta jest bardzo popularna nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Częściej jest grywana przez dorosłych, aniżeli dzieci – pewnie dlatego, że przypomina im długie godziny spędzone przy windowsowych kulkach. Co najciekawsze w tę grę grywa bardzo wielu mężczyzn np. podczas przerwy w pracy, czy w domu po ciężkim dniu.

Jeśli chcesz poczuć magię gry Tradycyjne kulki nie czekaj dłużej tylko zacznij grać razem z nami. Jestem pewna, że powrócą wspomnienia i bardzo miło spędzisz czas, a przy okazji choć na chwilę zapomnisz o troskach i problemach szarej rzeczywistości. Dzięki tej grze możesz się zrelaksować i odstresować. Z tą grą nie można się nudzić mimo, że zasady są banalnie proste. Gra ta posiada już setki tysięcy fanów z całego świata, dziś i ty możesz dołączyć do ich grona.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.6/10 (299 votes cast)


Zasady gry Tradycyjne kulki są bardzo proste i pewnie większości znane, ale je przypomnę. Na początku gry zobaczycie planszę 8×8, na której będzie już umieszczone kilka kolorowych kulek. Waszym zadaniem jest układanie kulek na planszy tak, aby obok siebie w jednym wierszu bądź kolumnie znalazły się trzy tego samego koloru. Nie możecie również pozwolić, aby plansza przepełniła się kulkami, gdyż wtedy gra dobiegnie końca. Po każdym wykonanym ruchu na planszy pojawiają się trzy nowego kulki, w miejscach bliżej nieokreślonych.

W grze steruje się kulkami za pomocą myszki – należy kliknąć na wybraną kulkę, a następnie na pole, w które chce się daną kulkę przemieścić. Należy pamiętać o tym, że aby kulka dotarła na to miejsce nie może być blokowane przez inne kulki.Ze spraw technicznych warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że w górnym prawym rogu można wyłączyć dźwięk, na przycisku z głośnikiem, zaś w lewym górnym rogu widnieje ilość zdobytych punktów. Poniżej ilości punktów można podejrzeć jakie trzy kolejne kulki będą miały kolor.

Tradycyjne kulki to jedna z najbardziej zbliżonych wersji do starych windowsowych kulek. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i polecicie ją swoim znajomym. Gry kulki są niezwykle proste, ale też bardzo wciągające. Jeśli raz ich spróbujesz i je polubisz to już tak będzie na zawsze. Gry kulki potrafią podbić serca dzieci i dorosłych. Ciekawe czy podbiją wasze 🙂

Życzę udanej zabawy !!!

Tradycyjne kulki, 5.6 out of 10 based on 299 ratings