Trick Shot

Trick Shot to nieco inna niż zawsze gra kulki. Tutaj za zadanie macie trafić kulką do kubka / kosza na śmieci. Plansz do przejścia w grze Trick Shot jest sporo, więc nudzić się nie będziecie, tym bardziej że w każdej kolejnej planszy trzeba się bardziej nagłówkować. Ilość rzutów nie jest ograniczona, więc bez obaw możecie grać nawet długimi godzinami, testując idealne rzuty.

Jeśli lubicie ciekawe gry kulki to serdecznie zapraszam do zagrania w kulki Trick Shot. Jest to naprawdę fajna gra kulki i dla małych i dla dużych. Zdobywacie tutaj różne osiągnięcia, a co więcej cała gra kulki jest dostępna w języku polskim! Zapraszam więc serdecznie do grania  🙂 Poniżej możecie jeszcze poczytać bardziej szczegółowy opis tej gry kulki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (22 votes cast)


Trick Shot to gra kulki, w której musicie wykazać się sprytem, bo odpowiednio nacelować kulkę na kosz. Nie jest to wcale takie proste jak się może wydawać, gdyż kulka odbija się od ścian i innych elementów planszy. Za takie odbijanie jednak możecie zdobyć różne osiągnięcia, z którymi można zapoznać się na początku gry w zakładce medale.

W grze Trick Shot jak wspomniałam nie ma ograniczenia ilości ruchów, ale im szybciej traficie do kosza tym więcej punktów wyląduje na waszym koncie. Punkty znajdziecie na górze ekranu mniej więcej na środku. U góry znaleźć można również planszę, w którą gracie, rekord punktowy oraz poziom ukończenia planszy.

Wszystkie akcje w tej grze kulki wykonujecie oczywiście za pomocą myszki. No i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o kulki Trick ShotMam nadzieję, że będzie to dla was fantastyczna zabawa na długie godziny. Jeśli macie, więc wolną chwilkę to serdecznie do zabawy – jest to zabawa na długie godziny i oczywiście zupełnie za darmo.

Myszki w dłonie i starujemy! Oczywiście zapraszam również do zagrania w innej nasze gry kulki!

Trick Shot, 8.0 out of 10 based on 22 ratings