Tropical Jungle Rumble

Tropical Jungle Rumble to świetna gra zuma, która przenosi was do dzikiej dżungli. Gra ta charakteryzuje się świetną grafiką i niezwykłą prostotą, ale to ogólna domena gier kulki zuma. Jeśli chcecie przeżyć niesamowitą przygodę w rajskiej dżungli, w towarzystwie dzikich zwierząt to koniecznie wypróbujcie tę grę. Gwarantuję, że przeżyjecie niesamowitą przygodę i zapragniecie odwiedzić dżunglę nie tylko wirtualnie, ale również i w realnym świecie.

Tropical Jungle Rumble to gra zuma o nieco przewrotnej i zabawnej nazwie, która może na twarzy niejednej osoby wywołać uśmiech. Sama gra choć nie należy do zabawnych potrafi wprawić człowieka w szampański nastrój. Jeśli chcesz się odstresować i rozluźnić to koniecznie zagraj z nami w kulki zuma jakimi są Tropical Jungle Rumble. Jest to gra, w którą grywają dzieci i dorośli na całym świecie, dziś i ty możesz dołączyć do grona fanów tejże gry kulki, która przenosi was do dziczy, jakiej nie znacie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (13 votes cast)


Zasady gry Tropical Jungle Rumble są klasyczne, jak we wszystkich grach typu zuma. Tradycyjnie na środku planszy macie umieszczoną armatkę, z której wystrzeliwane są kolorowe kulki. Waszym celem jest tak sterować armatką, aby w biegnącym wężyku kulek, ułożyć obok siebie trzy jednakowego koloru kulki. Jeśli wam się to uda to znikają one z wężyka. Celem gry Tropical Jungle Rumble jest usunięcie z planszy wszystkich kulek, które biegną w wężyku, zanim dojdzie on do końca swojej ścieżki. W tejże grze na końcu ścieżki znajduje się małpka, która doprowadzi do wojny zwierząt jeśli wężyk do niej dotrze. Ze względu na małpkę często grę tę określa się mianem zuma z małpką.

W większości gier zuma jeśli wężyk dojdzie do końca do gra dobiega końca, tutaj jednak macie trzy życia, których stan możecie zobaczyć w lewym górnym rogu. W prawym górnym rogu natomiast możecie sprawdzić numer poziomu, w który aktualnie gracie, gdyż Tropical Jungle Rumble jest grą wieloetapową. Z technicznych i istotnych spraw warto zwrócić uwagę na dół ekranu gry. Tam znajduje się kilka istotnych przycisków, a także licznik punktów. Punkty można znaleźć w lewym dolnym rogu, zaś idąc dalej w prawo macie włącznik pauzy, wyłącznik dźwięku, pomoc gry oraz wyjście do ekranu powitalnego, czyli zakończenie gry w sposób inny niż naciśnięcie X w oknie przeglądarki.

Podczas gry w Tropical Jungle Rumble niektóre kulki mogą zawierać bonusy. Wśród bonusów można znaleźć celownik, który ułatwi wam namierzanie kulek, do których chcecie strzelać, zegar, który spowoduje, że wężyk będzie się przesuwał wolniej, kłódka, która powoduje, że kulek nie można usunąć oraz bomba, która sprawia, że niszczone są 4 kulki, które znajdują się po obu stronach tej z bombą. To tyle jeśli chodzi o bonusy, jakie są dostępne w grze.

Kulki zuma to świetne gry na zabicie nudy. Jeśli czasem się  nudzicie to zerknijcie na nasz portal i zagrajcie w Tropical Jungle Rumble oraz inne gry, które znajdują się na naszej stronie internetowe. Teraz już życzę wam wspaniałej zabawy !!!

Tropical Jungle Rumble, 7.8 out of 10 based on 13 ratings