Volleyball Forest

Kulki to nie tylko gry logiczne, ale czasem też i zręcznościowe oraz sportowe, czego przykładem jest gra Volleyball Forest. Volleyball Forest to gra kulki, w której grasz w siatkówkę. Cała rozgrywka wygląda jak w slime volleyball, z tym że zamiast żelek mamy tutaj normalne postacie. Swoją postać w tej grze kulki możecie nawet na początku gry Volleyball Forest wybrać. W tej grze kulki nie ma plansz – jedynie co to gra się tutaj aż do uzyskania 20 punktów przez którąś ze stron.

Jeśli lubicie gry sportowe, w których występują jakieś kulki chociażby w postaci piłki do siatkówki to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami i grą Volleball Forest. Volleyball Forest to krótka i prosta gra kulki, ale znakomicie relaksująca. Polecam tę grę kulki i małym i dużym fanom naszego portalu – jestem pewna, że chociaż części z was przypadnie ona do gustu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (5 votes cast)


Wiele osób gier takich jak siatkówka, piłka nożna, bilard, itp. nie uznaje jako gry kulki, ale my uważam inaczej i dziś zagracie właśnie w siatkówkę. Volleball Forest to sportowa gra kulki, w której gracie dwiema postaciami w siatkówkę. Ty dostajesz pole po lewej stronie ekranu, a przeciwnik po prawej. Swoją postać możesz na początku gry Volleyball Forest wybrać za pomocą klikania myszką w strzałeczki, które pokażą się obok postaci. Po wybraniu postaci klikacie PLAY i gra kulki się rozpoczyna.

Zadanie w tej grze kulki jest bardzo proste – musisz przebijać piłkę przez siatkę, tak by upadła na pole przeciwnika i na twoim koncie znalazł się za to punkt. Jeśli uda ci się uzyskać w grze Volleyball Forest to wygrywasz, a jeśli to przeciwnik uzyska tyle punktów to niestety czeka się gorzka gorycz porażki.

W grze kulki Volleyball Forest nie ma zbyt wielu opcji – trzeba jedynie zapamiętać, że za pomocą strzałek lewo-prawo poruszacie siatkarzem, a na spacji nim podskakujecie. Z innych opcji to warto dodać, że w lewym dolnym rogu tej gry kulki macie wyłącznik dźwięków, a u góry nad postaciami macie podaną ilość punktów, jaką z każdej ze stron udało się zdobyć.

To już w zasadzie wszystko na temat tej gry kulki. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i będziecie się świetne bawić. Polecam również inne nasze gry kulki, niekoniecznie sportowe, które są również wspaniałe co gra Volleyball Forest. Zachęcam was do zaglądania na nasz portal regularnie w poszukiwaniu nowych gier kulki.

Volleyball Forest, 7.4 out of 10 based on 5 ratings