Wacky Ballz Jump

Pamiętacie grę Icy Tower? Jeśli tak i jeśli ją lubiliście to z pewnością spodoba wam się gra Wacky Ballz Jump. Jest to gra kulki wzorowana na kultowej grze Icy Tower. W grze Wacky Ballz Jump macie za zadanie skakać kulką coraz wyżej i wyżej zbierając po drodze gwiazdki, za które na końcu naliczane są wam punkty. Same gwiazdki przydadzą wam się również do zakupu innej, ładniejszej kulki, wiec warto się postarać o to, by zebrać ich jak najwięcej. Punkty zaś potrzebne wam będą by zająć wysokie miejsce na liście graczy, a więc walczcie!!! : )

Wacky Ballz Jump to fajna gra kulki przy której nie będziecie się nudzić. Gra ta wprowadzi was w świetny nastrój a także pozwoli wam się relaksować. Jest to idealna gra nie tylko dla fanów Icy Tower, ale dla wszystkich graczy, którzy lubią odwiedzać nasz portal i grać z nami w kulki. Zapraszamy serdecznie do zabawy – nic was to nie kosztuje a można choć na moment oderwać od szarego, smutnego świata pełnego problemów. Zagrajcie z nami w Wacky Ballz Jump i bawcie się znakomicie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (5 votes cast)


Wacky Ballz Jump to świetna gra kulki dla małych i dużych graczy. Gra ta powinna się również spodobać fanom gry Icy Tower, gdyż powstała właśnie na jej bazie. W grze tej macie za zadanie skakać kulką po kolejnych stopniach wzbijając się coraz to wyżej. Po drodze musicie zbierać gwiazdki, dzięki którym na waszym koncie pojawiać się będą punkty. Za gwiazdki możecie sobie kupić lepszą kulkę, a punkty pomogą wam zająć wysokie miejsce na liście graczy, którą zobaczycie nieco niżej.

Jeśli lubicie nasze gry kulki to jestem pewna, że spodoba wam się również gra Wacky Ballz Jump. Do sterowania w tej grze kulki potrzebna wam będzie klawiatura. Za pomocą strzałek lewo – prawo sterujecie kulką na boki a wciskając spację powodujecie, że kulka wzbija się wyżej – czasem jest to potrzebne, gdy odległości pomiędzy deseczkami są nieco większe.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Wacky Ballz Jump? Może tyle, że w lewym górnym rogu ekranu znajdziecie ilość zebranych gwiazdek, a w prawym górnym rogu tej gry kulki macie ilość zdobytych punktów. Na ekranie głównym klikając zębatkę możecie się przenieść do opcji gdzie macie możliwość wyłączenia dźwięków i muzyki w grze Wacky Ballz Jump oraz macie tam możliwość zresetowania obecnie zdobytych przez siebie osiągnięć.

No i to już w zasadzie wszystko – jak widać gra Wacky Ballz Jump jest prosta i nikomu nie powinna sprawić problemów. Jeżeli tylko lubicie takie nietypowe gry kulki  to bawcie się teraz razem z nami – czekamy na was : ) Gwarantujemy, że zabawa jest wyśmienita i nie będziecie jej żałować.

Polecam również inne nasze darmowe kulki, których na naszym portalu jest całe mnóstwo. Życzę udanej zabawy!!!

Wacky Ballz Jump, 8.4 out of 10 based on 5 ratings