Win 8-Ball Spin

Zapraszamy do kolejnej odsłony jednej z popularnych gier – gry kulki, która nosi tytuł Win 8-Ball Spin. Jest to naprawdę bardzo ciekawa gra dla fanów kulek. Jest pomysłowa i odbiegająca schematem od pryskających baniek czy też tradycyjnych kulek. Tutaj twoim zadaniem będzie pozbycie się wszystkich kul bilardowych z stołu bilardowego. Bardzo ciekawa gra kulki, wymagająca trochę logicznego myślenia oraz trochę szczęścia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/10 (23 votes cast)


Przejdźmy do opisu gry kulki. Poruszamy się wyłącznie za pomocą myszki. Na stole widzimy rozłożone kule, a na dole na podstawce aktualną kulę, którą posiadamy. Po prawej stronie naszej środkowej kuli istnieje lista trzech kul, w które możemy kliknąć. Jest to aktualna bila, bila o jeden mniejsza oraz bila o jeden większa.

Można kliknąć wyłącznie w dolne kule, których należy się stopniowo pozbywać. Tak więc jeśli klikniemy w bilę na stole bilardowym usuwa się z niego, a wchodzi na miejsce naszej bili, tak więc zmienia się również zakres bill do możliwego kliknięcia. Potrzeba tutaj trochę sprytu.

Po lewej stronie od naszej bili znajdują się bile zapasowe oraz podana ich ilość. Bile zapasowe można wykorzystać jeśli nie ma się żadnego ruchu. Na górnej części ekranu pokazywane są punkty zgromadzone w danym poziomie. Za każdą zbitą bilę otrzymuje się również pluszaki, które przeliczane są na punkty, jeśli będą trzy identyczne to punktów będzie więcej, jeśli każdy inny – mniej. Każdy kolejny poziom jest cięższy od poprzedniego i bardziej wciągający.

Bawcie się dobrze, życzę miłej gry kulki.

Win 8-Ball Spin, 4.3 out of 10 based on 23 ratings