xzBox

xzBox to gra kulki, w której musicie zrobić porządek z skrzynkami, poprzez usunięcie minimum 100 z planszy. By tego dokonać musicie odpowiednio odbijać się o nie kulką. Zadanie wydaje się być proste, jednak trzeba uważać na koloru skrzynek i zrzucać się w odpowiednie miejsca, bo jeśli np. żółte skrzynki zrzucicie na zielone pola to zamiast zyskać punkty – stracicie je. Jeśli lubicie takie gry kulki, które są z jednej strony grami logicznymi a z drugiej strony grami zręcznościowymi to na pewno spodoba wam się gra xzBox.

Ta gra kulki jest naprawdę znakomita – nie ma w niej ograniczenia czasowego, a jeśli misja się wam nie powiedzie to możecie ją powtórzyć. Ta gra kulki jest więc idealna zarówno dla tych którzy nie lubią przegrywać jak i dla najmłodszych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grami kulkixzBox to wspaniała zabawa na długie godziny, gdyż do przejścia macie tutaj kilkanaście plansz – plansz niezwykle ciekawych i wciągających, w których czasem będzie trzeba wysilić swoje szare komóreczki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (5 votes cast)


Gry kulki to zwykle bardzo proste gry online, co potwierdza nasza nowa propozycja, którą jest xzBox. W tej grze kulki macie za zadanie usunąć z planszy minimum 100 skrzynek. Niby proste zadanie, ale trzeba uważnie patrzeć, gdzie dane skrzynki zrzucić, gdyż żółte skrzynki mogą lądować tylko na żółtych polach, a zielone na zielonych, itd. Z każdą planszą w tej grze kulki pojawia się coś nowego, więc przyglądajcie się tutorialowi na wstępie każdej z plansz, by dowiedzieć się co nowego w danej misji będzie was czekać.

Skrzynki z planszy usuwacie za pomocą kulki koloru pomarańczowego – musicie się nią tak odbijać by zrzucić skrzynki, popchnąć je, bądź wystrzelić do góry. Nie musicie się spieszyć gdyż ta gra kulki nie jest ograniczona czasowo – możecie do woli zastanawiać się nad jedną planszą, ale pamiętajcie, że macie ich tutaj sporo do przejścia : ) Zabawa z tą grą kulki jest naprawdę wyśmienita, więc nudzić się nie będziecie. Każda kolejna plansza dostarczy wam nowych emocji i zagadek do rozwiązania – czasem będzie trzeba dość trochę pomyśleć, żeby daną misję w grze xzBox przejść, jednak jestem pewna, że każdy/a z was znakomicie z tym sobie poradzi.

Jeśli chodzi o opcje to ta gra kulki nie ma ich zbyt wiele. Wszystkie dostępne opcje znajdziecie w lewym górnym rogu ekranu. Tam zaczynając od lewej macie: wyłącznik muzyki, wyłącznik dźwięku, wyjście z gry xzBox, restart planszy, ilość usuniętych skrzynek oraz numer planszy, w którą gracie. Po każdej planszy, którą uda wam się przejść zobaczycie podsumowanie punktów, jakie udało wam się zdobyć podczas całej gry kulki, jak i w danej misji.

Mam nadzieję, że spodoba wam się ta gra kulki i chętnie polecicie ją swoim znajomym. Klikajcie gwiazdki i oceniajcie grę : ) Zapraszam was do wspaniałej zabawy – ta gra kulki naprawdę ją wam da – jeśli mi nie wierzycie to koniecznie sprawdźcie to sami. Polecam wam gorąco grę xzBox, a jeśli to nie to czego szukacie to zagrajcie w inne nasze gry kulki, których na tym portalu nie brakuje.

Życzę udanej zabawy!!!

xzBox, 8.4 out of 10 based on 5 ratings