You Toobe

You Toobe to gra kulki typu match 3, czyli taka, w której dopasowujecie do siebie 3 identyczne kulki. Tym razem jednak nie układacie ich obok siebie, ale tak przesuwacie probówki aby spadające z góry kulki wpadały do nich i układały się kolorystycznie jedna na drugiej.

You Toobe to naprawdę fajne kulki, w których do przejścia macie kilkanaście etapów. Ta gra kulki wydaje się być bardzo prosta, ale każdy kolejny etap wymaga od was większej zręczności. Polecam wszystkim serdecznie kulki You Toobe – jestem pewna, że będziecie się przy nich znakomicie bawić.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (4 votes cast)


You Toobe to kulki o znanych wam zasadach, bo układacie tu 3 identyczne kulki, a one zostają usunięte z planszy. Kulki w grze You Toobe układacie jednak nie w liniach na całej planszy, a na sobie w probówkach. Próbówkami możecie poruszać na prawo i lewo za pomocą strzałek lub klawiszy WASD, tak by kulki bez problemu trafiały do odpowiednich probówek. Za każde trafione kulki dodawana jest wam energia (POWER), którą przedstawia pasek po lewej stronie ekranu. A co jeśli nie trafią do nich wcale?

Za wszystkie kulki, które w ogóle nie wpadną do probówki nic wam nie grozi wielkiego, a tylko odjęte zostaną wam punkty, ale jeśli kulki nie zmieszczą się w probówkach to czeka was koniec gry i rozpoczynanie jej znów od pierwszej planszy. Mimo to gra You Toobe jest bardzo prosta i na pewno dacie sobie radę.

Poza paskiem energii w grze You Toobe znaleźć można jeszcze drugi pasek, który przedstawia czas. Czas w grze nie odmierza wam końca gry, a koniec planszy, czyli jak skończy się w tej grze kulki czas to przejdziecie do kolejnego etapu gry You Toobe.

Warto jeszcze wspomnieć, że w lewym górnym rogu tej gry kulki znajdziecie planszę, w którą gracie oraz włącznik i wyłącznik dźwięku, a w prawym rogu znajdziecie ilość zdobytych punktów. I to już w zasadzie wszystkie opcje i zasady gry You Toobe – mam nadzieję, że wszystko jest jasne i że będziecie się znakomicie bawić.

Powodzenia!!!

You Toobe, 7.5 out of 10 based on 4 ratings