Zuma Deluxe 1.0

Zuma Deluxe 1.0 to najbardziej znana gra zuma na całym świecie. Zapewne nie raz już słyszałeś/aś o tej grze kulki zuma, ale jakoś nie miałeś/aś okazji w nią zagrać. Dziś dajemy ci możliwość zagrania w Zuma Deluxe 1.0 zupełnie za darmo – wystarczy, że klikniesz w odnośnik Pobiez Zuma Deluxe 1.0, a będzie mógł/mogła cieszyć się tą znakomitą grą na swoim komputerze.

Zasady gry w Zuma Deluxe 1.0 są takie jak zwykle w grach zuma – musicie strzelać kolorowymi kulkami tak, aby obok siebie znalazły się co najmniej 3 takiego samego koloru kulki. Aby jednak gra zuma wyróżniała się czymś od zwykłych gier kulki, to tutaj strzelacie nie do kulek, które sobie zwisają u góry planszy, a do stale biegnącego wężyka. Zuma Deluxe 1.0 to gra, w której czeka na ciebie mnóstwo wspaniałej rozrywki, gdyż jest to wieloetapowa zuma, a każdy kolejny etap przynosi nam nowe niespodzianki.

Jak zapewne świetnie wiecie, aby przejść do kolejnego etapu gry Zuma Deluxe 1.0 musicie usunąć wszystkie kulki z wężyka, a żeby nie było zbyt prosto to musicie to zrobić zanim dotrze on do dziury, która znajduje się na końcu jego toru. Jeżeli chodzi o opcje w grze to warto wiedzieć, że w lewym górnym rogu macie podaną ilość żyć, obok level, w który gracie, dalej ilość punktów, jak długo jeszcze musicie grać, a także przycisk MENU, który świetnie sprawdza się jako pauza w grze.

Zuma Deluxe 1.0 to bardzo wciągająca gra, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i wśród dorosłych. Mam, więc nadzieję, że i wam przypadnie do gustu.

Udanej zabawy!!!

Pobierz Zuma Deluxe 1.0


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (97 votes cast)

Screenshoots z gry Zuma Deluxe:

[nggallery id=2]

Jak grać w Zuma Deluxe – film instruktażowy:

Informacje techniczne:
  • Licencja: Trial
  • Rozmiar: 7.7 MB
  • System: Windows/Mac
  • Producent: PopCap Games, Inc.
  • Procesor: PII 500
  • Pamięć RAM: 32 MB
  • Karta graficzna: Kompatybilna z DX 4.0
Zuma Deluxe 1.0, 7.2 out of 10 based on 97 ratings